Sıcak Gelişme: Binance ve Huobi, 100x Yapan Altcoin’de İşlemleri Askıya Aldı!

Dev Bitcoin ve kripto para borsalarından ikisi popüler altcoin Avalanche (AVAX)’e yönelik işlemleri askıya almış görünüyor. Huobi ve Binance, Avalanche çekimlerini askıya aldı. Huobi’den resmi açıklama da geldi.

Huobi ve Binance, Avalanche çekimlerini askıya aldı!

Piyasanın öncü Bitcoin ve kripto para borsalarından olan “Huobi ve Binance” popüler altcoin Avalanche (AVAX)’a yönelik işlemleri askıya aldı. Huobi resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Sevgili kullanıcılar, AVAX (Avalanche) node yükseltmesi nedeniyle Huobi Global, AVAX’ın para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı. İşlemlere, yükseltme tamamlandıktan sonra devam edecek. İşlemlerin askıya alınmasının neden olduğu rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür diler, sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Daha fazla güncelleme için lütfen bizi izlemeye devam edin.

Dev Bitcoin borsası Binance’nin kullanıcıları ise güçlü kripto para AVAX’ta çekim işlemlerini yapamıyor. AVAX çekimi yapmak isteyen kullanıcılar “AVAX çekimi askıya alındı” şeklinde bir uyarı alıyor.

Popüler altcoin 100 kattan fazla getiri sağladı

Avalanche projesi, Cornell Üniversitesi profesörü Emin Gün Sirer’in liderliğinde oluşturuldu. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere kripto para, ön satış fiyatı olan 0,50 dolara kıyasla 100 kattan fazla getiri sağladı. Yazım sırasında ise altcoin, yüzde 13 oranında düşüşle 45 dolardan işlem görüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir