Nokta Atışı Tahminleriyle Ünlenen Analist: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyeleri Görecek!

Wall Street emektarı Max Keiser, Bitcoin (BTC)’in yükselişini analiz ediyor. Analiste göre, para basma çılgınlığı ve dolar’ın değerinin düşürülmesi rallinin ana katalizörleridir. Analist, Bitcoin fiyatı için devasa bir tahmin yapıyor ve 40x daha yükseleceğini vurguluyor.

Max Keiser: Bitcoin fiyatı tek yönlü bir yolculukta ve devasa yükseliyor

Kripto para birimlerine olan ilgisiyle tanınan ve nokta atışı Litecoin ve Bitcoin tahminleriyle nam salan Max Keiser, Bitcoin piyasasını yorumluyor. Max Keiser’e göre, ekonominin durumu Bitcoin’in yükselişini besliyor. Max Keiser konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in hızla yükselmesinin nedeni, Amerika’daki hiper enflasyon… Ve ABD doları Bitcoin‘e karşı hiper enflasyonist bir çöküş içinde. Ve bu politika yapıcılar tarafından açıklandığı gibi çözüm, her zaman daha fazla para basmak olacaktır. Yani bu, Bitcoin’in tek yönlü bir yolculukta olduğu anlamına geliyor. Çünkü para basmaktan başka bir politika çözümü yok.

Usta analist: BTC fiyatı 2 milyon dolara çıkabilir

Max Keiser, ekonominin mevcut durumunun Bitcoin’in yükselişini desteklemesini bekliyor. Erken bir Bitcoin yatırımcısı olan Max Keiser, lider kripto paranın parabolik yükselişinin nihayetinde BTC’yi yaklaşık 2 milyon dolara çıkarabileceğini söylüyor. Max Keiser konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sadece yükseltmeye devam edecekler. Ve biliyorsunuz, Bitcoin’i ilk aldığımdan beri %9.000.000 arttı. Ve muhtemelen bir 40x daha yükselecek.

Max Keiser: Bitcoin ile Elon Musk, Federal Rezerv ile savaşa girecek

Max Keiser, Tesla’nın geçen ay Bitcoin’e yaptığı 1,5 milyar dolarlık yatırımla ilgili olarak, yorumda bulunuyor. Max Keiser, bunun elektrikli otomobil üreticisinin CEO’su Elon Musk’un Federal Rezerv ile savaşa gireceği anlamına geldiğini söyledi. Max Keiser konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, Elon Musk’un FED’e yaptığı spekülatif bir saldırı, değil mi? Yani SEC ile çoktan savaşa girdi. O zaten SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ile savaşa girdi ve onlara haksızlık yapıldığını ve yakalandıklarını gösterdi. Şimdi Federal Rezerv ile savaşa girdi ve kendi hisselerini geri almayacağını söylüyor. Michael Saylor’un yaptığı gibi Bitcoin satın alacağını söylüyor. Ve şimdi S&P 500’deki diğer 500 şirketin CEO’su, “Biliyor musun? Bu çok iyi bir fikir. Altı aydan daha kısa bir sürede Tesla yatırımıyla, tamamen otomobil satma işlerine yaptıklarından daha fazlasını kazandılar.” diyecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir