”Ethereum (ETH) Bu Büyülü Seviyeye Ulaşabilir!” : Rapor

Ethereum (ETH) Cme vadeli işlem sözleşmeleri dün 8 Şubat’ta hayata geçti. Unfolded ekibine göre, Ethereum türev ürünlerinin alım satımının ilk gününde yaklaşık 34 milyon dolar değerinde toplam 388 sözleşme işlem gördü. Unfolded ekibi, bu kilometre taşını aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaştı:

Tesla’nın Bitcoin satın alımı Ethereum için yükselişe işaret etti

CME Ethereum vadeli işlemlerinin piyasaya sürülmesinden önce, traderlar ve yatırımcılar, CME vadeli işlemlerinin hayata geçmesinden sonra Bitcoin’in 2017’de de deneyimlediği gibi ETH’nin de “ayı döngüsüne” girip girmeyeceği konusunda gergindi.

Bununla birlikte, Ethereum’un 1.480 dolarlık desteği iyi durumda kaldı ve ETH’yi çevreleyen yükseliş, Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını açıkladığında yeniden canlandı. Etkinlik, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.823 dolara ulaşmasıyla kripto alanını etkisi altına aldı.

Ethereum 2 bin dolarlık büyülü seviyeye ulaşabilir

Upblock’taki ekibin Ethereum üzerinde bazı makro analizler yaptığı ve dijital varlığın 2 bin dolara hazır olabileceği sonucuna vardığını belirtmek gerek. Ekip, Ethereum üzerine vardıkları bu sonucu, yakın tarihli bir kripto piyasası raporunda paylaştı:

“ETH, sürekli olarak yüksek zirvelere ulaşıyor ve yeni ATH seviyelerinin gerçek parabolik fiyat keşfine girmesi için zorluyor. Önceki haftalarda çok zaman harcadı ve belirli bir anahtar seviyesinde fiyatı pekiştirdi. Ancak bir kırılış yaşayamadı.

EthereumWorldNews’ta yer alan habere göre MKAST Algoritması gibi teknik göstergelere bakıldığında, son zamanlarda aşırı yükseliş nedeniyle bullish bir durum tespit edilebilir. MKAST Endeksi 13/15 puan gösteriyor, bu da başka bir dürtüsel hareket için yeterli alan bırakıyor. Bu da, “sihirli” 2.000 dolar seviyesinin görülmesini sağlayabilir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir