Elon Musk Piyasayı Yine Hareketlendirdi: Hepsine Hükmedecek Bir Para…

SpaceX ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk, şirketinin 1,5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımından sonra durmak bilmiyor. Elon Musk, kripto paralar hakkında attığı tweet’lerine aralıksız devam ediyor. Elon Musk, dün yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi. Bugün ise Tesla CEO’su, Yüzüklerin Efendisi kitaplarına gönderme yaparak, “Hepsine hükmedecek bir para” şeklinde bir gönderi paylaştı.

Elon Musk: Hepsine hükmedecek bir para…

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’na giren kayda göre Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldı. Bu hamlenin ardından Elon Musk’tan Bitcoin’i destekleyen açıklamalar gelmeye başladı. Tesla CEO’su, hız kesmeden Bitcoin (BTC) ve kripto paralar ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Örneğin; Elon Musk geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla popüler altcoin DOGE’in fiyatını 12x pompaladı.

Dün ise Tesla CEO’su, yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi. Tesla CEO’su bugün ise ilginç paylaşımlarda bulundu ve Bitcoin ve kripto para piyasasında bir hareketlenmeye neden oldu. Tesla CEO’su Musk, “Yüzüklerin Efendisi” kitaplarına gönderme yaparak, Bitcoin logosunun yer aldığı bir yüzük görseli paylaştı. Tesla CEO’su Musk attığı tweette şunları söyledi:

Hepsine hükmedecek bir para. Frodo zayıf olanıydı, hepsi başarısız olacağını düşündü, her şeyden çok kendisi…

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir