Dev İsim Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Tahminlerini Paylaştı!

BlockTower Capital CIO’su ve kurucu ortağı Ari Paul, Bitcoin (BTC)’in önümüzdeki iki yıl içinde potansiyel olarak 10 katın üzerinde kazanç elde edebileceğini söylüyor.

Ari Paul: Bitcoin, boğa koşusunu 100.000-400.000 dolar arasında bitiriyor

Blockchain yatırım firması BlockTower Capital’ın CIO’su ve kurucu ortağı Ari Paul, 149.000 takipçisine, boğa piyasasının 2022’nin sonuna kadar sürebileceğini ve Bitcoin‘in şu anki 39.000 dolarlık fiyatından %153 ile %915 arasında büyüyeceğini söyledi. Ari Paul konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Zaman açısından tahminimce 9-22 ayımız var. Fiyat açısından, tahminimce BTC, boğa koşusunu 100.000-400.000 dolar arasında bitiriyor.

BlockTower Capital CIO’su: Altcoin’ler önümüzdeki aylarda BTC’yi gölgede bırakacak

Bitcoin boğası Raul Pal ile yaptığı röportajda Ari Paul, uzun vadede Bitcoin konusunda iyimser olsa da altcoin’lerin önümüzdeki aylarda lider kripto parayı gölgede bırakacağını belirtiyor. Ari Paul konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüzden, eğer bu boğa piyasası kendisinden önce gelenlere benziyorsa… Bence genel olarak tüm kripto paralar muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek. Ve bu geçmişte her seferinde oldu. Temelde, düşük kaliteli küçük altcoin’ler daha iyi performans gösterme eğilimindedir. Bunun nedeni, insanların risk toleransının artmasıdır. Açgözlülük unsuru var. Çok üretiyorlar, Bitcoin 5 kat artıyor, insanlar artık zengin. Bir sonraki 5x’lerini arıyorlar. Ve Bitcoin’de bunun zor olacağını hissediyorlar. Böylece aynı yüksek seviyeler için daha düşük kaliteli varlıklara dönmeye başlıyorlar.

Boğa piyasasının en yoğun dönemleri ne zamanlardır?

Boğa piyasasının en yoğun dönemleriyle ilgili olarak, BlockTower Capital’in yönetici ortağı, aşırı açgözlülük belirtileri aradığını söylüyor. Ari Paul konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İzleyeceğim şeyler: yüksek kaldıraç oranına sahip bireysel yatırımcılar tarafından yürütülen ralliler, ekosistemde fahiş seviyelerde toplam kaldıraç… Zamanlama piyasası son derece zordur. Neredeyse hiç kimse bunda gerçekten iyi değil. Genel son aşama olan “9. vuruş”u tanımlamanın çok mümkün olduğunu düşünüyorum. Buradaki zorluk, bu aşamanın bir yıl sürebilmesi (bu pek olası olmasa da) ve BTC’nin bu süre içinde %300 artış göstermesi.

Ari Paul: En iyi strateji boyanın kurumasını izlemek

Ari Paul, mevcut patlama döngüsünden en iyi şekilde yararlanmaya gelince, en iyi stratejinin boyanın kurumasını izlemek olduğunu öne sürüyor. Ari Paul konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sağa yakın olsam bile, bu boğa koşusunun sonunda satın al ve tut stratejisini yenmek zor olacak. Aktif trader’lar için, zamanlama ve rotasyonla çok sayıda alfa eklemek kesinlikle mümkün, ancak hataların fırsat maliyeti yüksektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir