Popüler Trader, Yatırım Yaptığı 9 Altcoin ile Bitcoin Tahminini Açıkladı!

Popüler bir kripto para trader’ı ve etkileyicisi olan Cameron, mevcut altcoin portföyünü oluşturan varlıkları açıklıyor. Cameron’un açıkladığı verilere göre, trader 9’dan fazla altcoin’e yatırım yaptı. Ayrıca analist, boğa odaklı Bitcoin tahminini de paylaşıyor.

Cameron: Bu 9 altcoin projesine yatırım yaptım!

Yeni bir analizde “Cameron” isimli Crypto Daily sunucusu, 181.000 abonesine kripto yatırımlarının büyük bir kısmının altcoin’lerde olduğunu söylüyor. Cameron konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum (ETH) %32, Bitcoin (BTC) %29, UNI (Uniswap) %8, stablecoin’ler %3, çeşitli altcoin’ler %16 ve Octo (OctoFi) %11’i oluşturuyor.

Cameron portföyündeki çeşitli altcoin’lerin isimlerini de verdi. Analistin portföyünde yer alan altcoin projeleri arasında; Cardano (ADA), Binance Coin (BNB), algoritmik stablecoin Universal Dollar (U8D), PowerPool (CVP), Prometeus (PROM) ve Binance Labs projesi Marlin (POND) yer alıyor.

Cameron: Bitcoin için yılın çoğu boğa piyasası gibi görünüyor

Bitcoin’e gelince Crypto Daily sunucusu, mevcut boğa piyasasının büyük olasılıkla bitmediğini söylüyor. Analist, Bitcoin “Gökkuşağı” Fiyat Tablosu, Stok Akış Modeli (S2F) ve çeşitli fiyat modelleri dahil olmak üzere birçok popüler fiyat projeksiyonuna bakıyor.

Analiste göre, bu modellerin tümü BTC‘nin mevcut yukarı doğru ivmesinin yaklaşık yarısında olduğunu gösteriyor. Buna karşılık analiste göre, Bitcoin Ağı Momentum ve Zorluk Ribbon’u  ölçümlerinin her ikisi de boğa koşusunun başlamadığını gösteriyor. Cameron konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Mümkün olduğu kadar duygusuz olmak, piyasada zaten zirveye ulaştığımız görüşü çok karamsar görünüyor. Mümkün ama olası değil. Yılın çoğu boğa piyasası gibi görünüyor. Ne de olsa Çin boğa yılı…

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “7’den Fazla Tahmini Tuttu! Analist: Bu 2 Altcoin, Gelecek Haftalarda Patlayacak” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir