Birçok Tahmini Tutan Altcoin Kâhini: 6 Altcoin Patlayacak ve Bu Dev Seviyeleri Görecek!

Başarılı tahminlere imza atan usta analist il Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni altcoin tahminlerini paylaşıyor. Analist, Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB)’in önümüzdeki aylarda Bitcoin’i gölgede bırakmaya hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, patlayacağına inandığı altcoin’leri paylaşıyor.

il Capo Of Crypto: Ethereum önümüzdeki aylarda Bitcoin’i gölgede bırakmaya hazır

Yeni analizinde sektörde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, BTC manşetlerde yer alırken parasının Ethereum‘da olduğunu söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte benim bahsim: ETH, bu yıl BTC’den daha iyi performans gösterecek. ETH benim en büyük ikinci çantam. Bu yeterli bahis.

Kripto stratejistine göre, Ethereum için Bitcoin’e (ETH/BTC paritesinde) karşı %194’ün üzerinde artış gösterecek. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC paritesi 0,10 yazıldı…

il Capo Of Crypto: Eylül 2019’dan beri BTC’ye karşı yükselişte ve her dürtü bir öncekinden daha güçlü

il Capo Of Crypto, ETH’nin son 16 ayda Bitcoin’e karşı nasıl güçlü ve istikrarlı bir yükseliş eğiliminde olduğunu göstererek analizini daha da ileri götürüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH ile ilgili pek çok şaka görüyorum. Gerçek şu ki Eylül 2019’dan beri BTC’ye karşı yükselişte ve her dürtü bir öncekinden daha güçlü…

il Capo Of Crypto: Bu 5 altcoin patlayarak bu seviyeleri görecek

il Capo Of Crypto ayrıca Binance Coin’de Bitcoin’e (BNB/BTC) karşı uzun vadeli bir yükseliş görüyor. Analist, paritenin kısa vadede düzelmesini beklemesine rağmen, yıl sonunda 0,02’ye yükselmeden önce BNB/BTC paritesinde bina desteğini 0,0025’in üzerinde görüyor. Ayrıca il Capo Of Crypto, bu boğa döngüsünde patlatmasını beklediği dört altcoin projesini yakından izliyor. 

Analist, Chainlink’in (LINK) 15 dolarlık desteği tuttuktan sonra %194’ün üzerinde artma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Analist, Syntropy (NOIA)’nin 2 doları görmesinin “kaçınılmaz” olduğunu belirtiyor. il Capo Of Crypto’ya göre, Sandbox (SAND) fiyatı 1 doları ve Litentry 30 doları görmeye hazır.

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da başarılı bir şekilde bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir