Başarılı Trader: Satın Alın! Bu 5 Altcoin 50x Fırlayacak

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü trader Austin Arnold, 50x fırlama potansiyeline sahip ve bu ay satın alınacak ilk beş altcoin projesini açıklıyor.

Austin Arnold: DeFi aggregator’u 1inch güçlü potansiyel sergileyebilir

Yeni analizinde Austin Arnold, DeFi aggregator’u 1inch’in saldırgan bir pazarlama kampanyası başlattığını vurguluyor. Austin Arnold’a göre, kripto para bu kampanya ile güçlü potansiyel sergileyebilir. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi aggregator’u 1inch, Uniswap kullanıcılarına yeni bir vampir airdrop’u hazırlıyor. Yani geriye dönük olarak Mooniswap ve Uniswap kullanıcılarına kendi 1inch tokenlarını gönderiyorlar. Bu ilginç, çünkü genellikle kendi protokolünüze katılımı teşvik etmek için token’ınızı kendi kullanıcılarınıza bırakıyorsunuz. 1inch atağa geçti ve bu yeni kullanıcıları çekmek için rakiplerin kullanıcılarına kripto paralarını gönderiyorlar.

Usta analist: Polkastarter (POLS) isimli altcoin projesi de 50x yapabilir!

Analistin listesinde dördüncü sırada, projelerin merkezi olmayan, izinsiz ve birlikte çalışabilir bir ortamda fon toplamasına izin veren bir protokol olan Polkastarter (POLS) var. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkastarter’ın bugünkü listede yer almasının nedeni, bu protokolün tam olarak amaçlandığı şekilde kullanıldığını görmemizdir. Polkastarter’da ilk dört DEX teklifi yakında başlayacak. IDO’lar (ilk DEX teklifleri), duyurulmadan önce doğrudan merkezi olmayan bir borsada başlattığınız zamandır. Polkamarkets (POLK), SuperFarm, Public Mint ve DAOventures, kripto paralarını halka sunmak üzere olan yeni projeler, dolayısıyla İDO…

Austin Arnold: 0x (ZRX) altcoin listemin bir parçası!

Üçüncü sırada, geliştiricilerin kendi kripto para borsalarını oluşturmalarını sağlayan bir protokol olan 0x (ZRX) var. Austin Arnold, proje yönetimi merkezden uzaklaştırmaya yönelik adımlar atarken, ZRX’in altcoin listesinin bir parçası olduğunu söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Takım, kontrolü sevdiğim insanlara devrediyor. Bunu beğendim… Bu şu anda gerçekleşiyor ve yıl sonuna kadar tamamen açık bir yönetimin kurulmasını beklemeliyiz.

Ünlü trader: Flow projesi ana akım medyanın dikkatini çekmeye başladı

Kripto analistinin radarındaki bir başka proje de ana akım medyanın dikkatini çekmeye başlayan Flow’dur. Austin Arnold, protokolün kullanıcıların gerçek NBA/spor vurgularına sahip olan benzersiz tokenlere (NFT’ler) sahip olmalarına izin verdiğini belirtiyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence sadece dijital olarak, değişmez bir şekilde kendi NBA’inize sahip olmanın hikayesi… Bunun çok büyük olacağını düşünüyorum. Bunun çok popüler olduğunu görebiliyorum.

Austin Arnold: Energy Web Token (EWT) büyük bir proje!

Austin Arnold’un listesinde bir numarada, Energy Web Chain’e güç veren kripto para olan Energy Web Token (EWT) var. Kripto etkileyicisine göre Energy Web Chain, enerji sektörüne özel tasarlanmış kurumsal bir Blockchain platformudur. Austin Arnold, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin protokolde yer bulmaya başladığını söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Alman bir üretici olan ASA Automation, uluslararası tedarik zincirini karbonsuzlaştırmak için Energy Web Zero’dan yararlanıyor. Bu yardımcı programa bir göz atın. ‘ASA Automation ve Energy Web, ASA’nın Almanya ve Şili’deki üretim tesisleri için yenilenebilir enerji kaynağı sağlamasına yardımcı olmak için “EW Zero” uygulamasını kullanan bir yenilenebilir enerji projesini duyurdu.’ ASA Automation kimdir? ASA Automation, Walmart, Nestle, Volkswagen ve Pfizer gibi çok uluslu şirketlere ekipman ve çözümler sağlayan lider bir küresel otomasyon ve robotik üreticisidir. Bu gibi güçlü sürdürülebilirlik politikalarına sahip şirketler, ASA gibi tedarikçilerin düşük karbonlu enerji kullanmasını şart koşuyor.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Ünlü Trader: Hazır Mısınız? Bu Altcoin 500x Yapacak!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir