Başarılı Analist: Unutulmuş 2 Altcoin, Durdurulamaz Bir Ralliye Hazır!

Kripto etkileyicisi ve usta trader Elliot Wainman, kripto piyasaları tam bir boğa coşkusuna girerken önemli tahminlerde bulunuyor. Elliot Wainman, patlamaya hazır olduğunu söylediği iki altcoin projesini yakından izliyor.

Elliot Wainman: Linear (LINA) steroidler üzerindeki Synthetix (SNX) gibi…

Yeni analizinde Elliot Wainman, 249.000 YouTube abonesine, sınırsız likidite ve çapraz zincir uyumluluğu sunan, az bilinen bir merkezi olmayan finans (DeFi) borsasını izlediğini söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Linear (LINA) benim mütevazı görüşüme göre, steroidler üzerindeki Synthetix (SNX) gibi… Borsalarında birkaç milyon dolarlık bir hacim var. Temelde Binance Smart Chain (BSC) üzerinde sentetik bir varlık borsasıdırlar, ancak bazı ilginç şeyler yapmak istiyorlar. ETH (Ethereum) gibi Binance Smart Chain’de olmayan her tür tokenin sentezini takas etmenize izin veriyorlar. LINK (Chainlink) ve TRON (TRX)… Altın ve gümüş ticareti yapmanıza izin veriyorlar. Stellar (XLM) ve YFI (yearn.finance) ticareti yapmanıza izin veriyorlar.

Elliot Wainman: Bu altcoin projesinde daha fazla patlamanın olacağına inanıyorum

Elliot Wainman, Synthetix’in türev borsası sektöründe pazar lideri olmaya devam edeceğini belirtiyor. Ancak analist Linear’ın, Synthetix’in pazar payının bir kısmını yiyip alanın “Pepsi”si haline geleceğine inanıyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance Smart Chain (BSC)’ın patlayıcı olduğu ve LINA’nın burada sadece 100 milyon doların altında bir piyasa değerinde olduğu gerçeği göz önüne alındığında… İleride daha fazla patlamanın olacağına inanıyorum. Bu pazarda bu o kadar büyük değil… Synthetix’e bakıldığında, neredeyse 4 milyar dolarlık piyasa değeri var. Linear’ın endüstri liderine yetişmesi için yapabileceğinizin neredeyse 40 katı.

Elliot Wainman: Multiplier (MXX) “gerçek mücevher hislerine” sahip

Kripto etkileyicisinin izleme listesindeki bir başka kripto para Multiplier (MXX)’dir. Analist, kripto paranın “gerçek mücevher hislerine” sahip olduğunu söylüyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim için ilginç bir teklif, esasen Binance Smart Chain için Aave. Aave’nin ne kadar baskın olduğunu hepimiz biliyoruz. Sanırım bu sadece Aave’nin düz bir forku…

Elliot Wainman’a göre, MXX kullanıcıların çeşitli ERC-20 tokenlerinden ve otomatik bir piyasa yapıcısı olan TakoSwap’tan getiri elde etmelerini sağlayan basitleştirilmiş sabit tahviller dahil olmak üzere bir dizi işlev sunuyor. Multiplier ayrıca, Multi-Chain Lend’de bir borç verme ve ödünç alma hizmeti sunuyor. Ayrıca proje, kullanıcıların MXX tokenlerini Binance Chain tokenleri olan bMXX’e dönüştürmelerine olanak tanıyan bir MXX ve bMXX dönüştürücüsü içeriyor.

Kripto analisti: Önümüzdeki günlerde Multiplier muazzam bir kazanç sağlayacak!

Kripto analisti, altcoin projesinde depolanan minik değere rağmen Multiplier’ın hala patlayabileceğini vurguluyor. Elliot Wainman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TVL’de 12 milyon dolarları var ki bu benim görüşüme göre biraz düşük. Ancak şu anda Binance Smart Chain’a ne kadar para aktığını düşünürsek… Dürüst olmak gerekirse, bunun bu kadar düşük kaldığını göremiyorum. Bence bu, bir ev ve Binance Smart Chain’de son derece yüksek APY’ler ve getiri arayan temel TVL’nin patlamasıyla artmalı. Bu yüzden önümüzdeki günlerde ve haftalarda bunun muazzam bir kazanç sağlayacağını düşünüyorum.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Bitcoin Kâhini: Bu 6 Altcoin’den İstifliyorum! Mega Pump Görecekler”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir