Ünlü İsmin Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentisi: 100.000 Dolar

Eski hedge fonu yöneticisi ve kripto para yatırım şirketi Galaxy Digital’in kurucusu Michael Novogratz, ABD’deki her şirketin Bitcoin (BTC) satın alacağı için bu yılın sonunda bitcoin fiyatının iki katından fazla artarak 100.000 dolara çıkacağını ifade etti. Bitcoin Fiyatı Bloomberg Television röportajında konuşan Novogratz, Tesla’nın kurumsal nakit rezervlerinin 1.5 milyar dolarlık kısmını lider kripto para birimine yatırdığını ve yakın gelecekte hizmetleri için BTC ödemelerini kabul etmeye hazır olduğunu belirterek, CEO’su Elon Musk’un bir dahi olduğunu ifade etti. Novogratz, kurumsal benimseme büyümeye devam edeceği için BTC’nin fiyatının bu yıl 100.000 dolara çıkacağına inandığını da sözlerine ekledi: Amerika’daki her şirketin aynı şeyi yaptığını göreceksiniz. Çok fazla olmak zorunda değil. Önemli olan iletişim, burada sürüyü görüyorsunuz ve geliyor. Kripto Para Birimleri Novogratz, kripto para meraklıları ve yatırımcılar, şirketlerin rezervlerinin bir bölümünü enflasyona ve düşen dolara karşı bir korunma olarak Bitcoin‘e taşımaya devam edebileceğini ve yükselen bir neslin çıkarlarının kripto para birimleri, Tesla, güneş enerjisi hisse senetleri ve ESG yatırımlarını içerdiğine dikkat çekti. Öte yandan Novogratz, gençlerin “geleceğe yatırım yaptıklarını” ve kripto para birimlerini “para birimleri olarak” gördüklerini sözlerine ekledi. Novogratz’ın başında olduğu Galaxy Digital’in 134 milyon dolara satın aldığı tahmini 16,402 BTC’ye sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Kripto paralar şu anda 760 milyon doların üzerinde. Kurumsal Yatırımlar Nasdaq listesinde yer alan iş zekası şirketi MicroStrategy de BTC’ye büyük yatırım yaptı. Firma, şu anda 3,28 milyar doların üzerinde değerde olan 71.079 token satın almak için BTC’ye toplam 1.145 milyar dolar yatırım yaptı. Bunlara ek olarak Novogratz, dünyanın en zengin adamının şu anda kripto para birimine yatırım […]

Ünlü İsmin Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentisi: 100.000 Dolar

Daha önceki hedge fonu yöneticisi ve kripto para yatırım şirketi Galaxy Digital’in kurucusu Michael Novogratz, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’deki her şirketin Bitcoin (BTC) satın alacağı için bu sene nihayetinde bitcoin ücretinin iki katından fazla artarak 100.000 dolara çıkacağını dile getirdi. Bitcoin Ücreti Bloomberg Television röportajında konuşan Novogratz, Tesla’nın müessesesel nakit rezervlerinin 1.5 milyar dolarlık bölümünü öncü kripto para birimine yatırdığını ve yakın gelecekte hizmetleri için BTC ödemelerini kabul etmeye hazır olduğunu belirterek, CEO’su Elon Musk’un bir bile olduğunu dile getirdi. Novogratz, müessesesel benimseme büyümeye devam edeceği için BTC’nin ücretinin bu sene 100.000 dolara çıkacağına inandığını da sözlerine ilave etti: Amerika’daki her şirketin aynı şeyi yaptığını göreceksiniz. Çok fazla olmak zorunda değil. Ehemmiyetli olan iletişim, burada sürüyü görüyorsunuz ve geliyor.

Kripto Para Birimleri Novogratz, kripto para meraklıları ve yatırımcılar, şirketlerin rezervlerinin bir bölümünü enflasyona ve düşen dolara karşı bir savunma olarak Bitcoin‘e taşımaya devam edebileceğini ve yükselen bir neslin çıkarlarının kripto para birimleri, Tesla, güneş enerjisi pay senetleri ve ESG yatırımlarını içerdiğine dikkat çekti. Diğer taraftan Novogratz, gençlerin “geleceğe yatırım yaptıklarını” ve kripto para birimlerini “para birimleri olarak” gördüklerini sözlerine ilave etti. Novogratz’ın başında olduğu Galaxy Digital’in 134 milyon dolara satın aldığı tahmini 16,402 BTC’ye sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Kripto paralar şu anda 760 milyon doların üzerinde. Müessesesel Yatırımlar Nasdaq listesinde yer alan iş zekası şirketi MicroStrategy de BTC’ye büyük yatırım yaptı. Firma, şu anda 3,28 milyar doların üzerinde değerde olan 71.079 token satın almak için BTC’ye toplam 1.145 milyar dolar yatırım yaptı. Bunlara ek olarak Novogratz, dünyanın en zengin adamının şu anda kripto para birimine yatırım yaptığına dikkat çekti ve bu muhtemelen CFO’ların ve CEO’ların lider kripto para birimi ile ilgili daha derin düşünmelerine kapı araladı. Tesla’nın Bitcoin satın alması izah ettikten sonra, BTC’nin ücreti düzeltmeden önce 48.000 doların üzerinde yeni bir rekora imzaladı.