Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (6 Haziran)

CoinGecko kullanıcılarının, 29 Mayıs-4 Haziran tarihleri boyunca en çok aradıkları kripto paraların isimleri açıklandı. Geçen hafta Türkiye’de zirveyi çeken isim, bu hafta ikinciliğe düşerken zirveye Mina Protocol yerleşti. CoinGecko tarafından yayınlanan listede Türkiye’de ve global düzeyde en çok aratılmış kripto paraları bulabilirsiniz. Bu hafta Koin Bülteni’yle paylaşılan listelerde, Türkiye’de ve globalde zirveyi aynı ismin çektiği görülüyor. Türkiye’de […]

Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (6 Haziran)

CoinGecko kullanıcılarının, 29 Mayıs-4 Haziran tarihleri boyunca en çok aradıkları kripto paraların isimleri açıklandı. Geçen hafta Türkiye’de zirveyi çeken isim, bu hafta ikinciliğe düşerken zirveye Mina Protocol yerleşti. CoinGecko tarafından yayınlanan listede Türkiye’de ve global düzeyde en çok aratılmış kripto paraları bulabilirsiniz. Bu hafta Koin Bülteni’yle paylaşılan listelerde, Türkiye’de ve globalde zirveyi aynı ismin çektiği görülüyor.

Türkiye’de en çok aranan 9 altcoin ve Bitcoin Mina Protocol (MINA) Shiba Inu (SHIB) XRP Bitcoin (BTC) SafeMoon (SAFEMOON) Truefeedback Token (TFB) Tenset (10SET) Polygon (MATIC) FEG Token (FEG) Newscrypto Token (NWC) Dünya genelinde en çok aranan 29 altcoin ve Bitcoin Mina Protocol (MINA) Polygon (MATIC) Shiba Inu (SHIB) SafeMoon (SAFEMOON) Binance Coin (BNB) Alchemist (MIST) PancakeSwap (CAKE) Kusama (KSM) Dogecoin (DOGE) FEG Token (FEG) Ethereum (ETH) Bitcoin (BTC) REN Cardano (ADA) Solana (SOL) Non-fungible Yearn (NFY) Convex Finance (CVX) Pancake Bunny (BUNNY) Quickswap (QUICK) Terra (LUNA) Seedify.fund (SFUND) Tenset (10SET) Polkadot (DOT) MurAll (PAINT) Verasity (VRA) Chainlink (LINK) Livepeer (LPT) WaultSwap (WEX) Aave (AAVE) VeChain (VET)