Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (29 Mayıs)

CoinGecko kullanıcılarının, 22-28 Mayıs tarihleri boyunca en çok arattıkları kripto paraların listesi belli oldu. Bu hafta Türkiye’de zirveyi bir köpek tokenı çekerken, geçmiş haftalardan farklı olarak ikinci sırayı bir altcoin değil Bitcoin aldı. CoinGecko’nun Türkiye ve global düzeyde yayımladığı iki listede toplamda 40 farklı kripto para ulaşmak mümkün. Bu listeye göre Türkiye’nin bu haftaki en […]

Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (29 Mayıs)

CoinGecko kullanıcılarının, 22-28 Mayıs tarihleri süresince en çok arattıkları kripto paraların listesi belli oldu. Bu hafta Türkiye’de doruğu bir köpek tokenı çekerken, geçmiş haftalardan değişik olarak ikinci sırayı bir altcoin değil Bitcoin aldı. CoinGecko’nun Türkiye ve küresel düzeyde yayımladığı iki listede toplamda 40 farklı kripto para erişmek olası. Bu listeye göre Türkiye’nin bu haftaki en popüler kripto parası Shiba Inu (SHIB) oldu. SHIB, global listede ikinci sıraya yerleşti.

Türkiye’de en çok aranan 9 altcoin ve Bitcoin Shiba Inu (SHIB) Bitcoin (BTC) Atletico Madrid Fan Token (ATM) XRP IDEX (IDEX) SafeMoon (SAFEMOON) Pundi X (PUNDIX) PancakeSwap (CAKE) Polygon (MATIC) Truefeedback Token (TFB) Dünya genelinde en çok aranan 29 altcoin ve Bitcoin Polygon (MATIC) Shiba Inu (SHIB) PancakeBunny (BUNNY) PancakeSwap (CAKE) Terra (LUNA) Binance Coin (BNB) SafeMoon (SAFEMOON) Solana (SOL) QuickSwap (QUICK) Bitcoin (BTC) Gitcoin (GTC) Internet Computer (ICP) Ethereum (ETH) Cardano (ADA) Saffron.finance (SFI) FEG Token (FEG) Dogecoin (DOGE) Polkadot (DOT) THORChain (RUNE) Chainlink (LINK) Cardstarter (CARDS) PolyDoge (POLYDOGE) Sushiswap (SUSHI) Energy Web Token (EWT) Kusama (KSM) GeroWallet (GERO) Aave (AAVE) Polkastarter (POLS) Tenset (10SET) Mdex (MDX)