Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (24 Nisan)

Kripto para yatırımcıları, CoinGecko’da yapılan aramalara bakarak hafta boyunca en popüler projelerin hangileri olduğunu görebiliyor. Platformda 17-23 Nisan tarihleri arasında en çok aranan altcoinlerin hangileri olduğu açıklandı. Hem yerel hem uluslararası bazda yapılan ölçümlere göre Türkiye’nin bu hafta en çok aradığı proje Dogecoin oldu. Dogecoin, globalde de zirveyi çekti. Türkiye’de en çok aranan 9 altcoin Dogecoin: DOGE […]

Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (24 Nisan)

Kripto para yatırımcıları, CoinGecko’da yapılan aramalara bakarak hafta süresince en popüler projelerin hangileri olduğunu görebiliyor. Platformda 17-23 Nisan tarihleri arasında en çok aranan altcoinlerin hangileri olduğu izah etti. Hem mahalli hem beynelmilel bazda yapılan ölçümlere göre Türkiye’nin bu hafta en çok aradığı proje Dogecoin oldu. Dogecoin, globalde de doruğu çekti.

Türkiye’de en çok aranan 9 altcoin Dogecoin: DOGE FC Barcelona Fan Token: BAR BitTorrent: BTT Bitcoin: BTC Litentry: LIT Syntropy Coin: BNB GateToken: GT Avalanche: AVAX WINk: WIN Ecomi: OMI Dünya genelinde en çok aranan 29 altcoin + Bitcoin Dogecoin: DOGE Binance Coin: BNB PancakeSwap: CAKE VeChain: VET Solana: SOL Chainlink: LINK Ampleforth Governance Token: FORTH Alien Worlds: TLM Ethereum: ETH Ampleforth: AMPL Bitcoin: BTC Injective Protocol: INJ Mirror Protocol: MIR BitTorrent: BTT Cosmos: ATOM Cardstarter: CARDS Verasity: VRA Nano: NANO Polygon: MATIC Exeedme: XED Band Protocol: BAND Ecomi: OMI Cardano: ADA Polkadot: DOT WINk: WIN Bridge Mutual: BMI TRON: TRX XRP Chiliz: CHZ Terra: LUNA Not: Bu liste, CoinGecko’da hafta boyunca en çok aratılmış olan kripto paralar baz alınarak hazırlanmıştır. Bunun harici bir platformu kapsamamaktadır.