Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (1 Mayıs)

Kripto para sektörünün en büyük platformlarından CoinGecko ile hafta boyunca en çok aranmış kripto paralara ulaşmak mümkün. Türkiye’deki ve dünyadaki CoinGecko kullanıcılarının, 24-30 Nisan tarihleri boyunca en çok aradıkları altcoinler açıklandı. Bu hafta yapılan ölçümlere göre Türkiye’nin en çok arattığı altcoin, Centric (CNTR) projesi oldu. Bunun global çaptaki karşılığı ise Refinable (FINE) olarak açıklandı. Türkiye’de en çok […]

Türkiye’nin Bu Hafta En Çok Aradığı 9 Altcoin (1 Mayıs)

Kripto para sektörünün en büyük platformlarından CoinGecko ile hafta süresince en çok aranmış kripto paralara erişmek olası. Türkiye’deki ve dünyadaki CoinGecko kullanıcılarının, 24-30 Nisan tarihleri boyunca en çok aradıkları altcoinler izah etti. Bu hafta yapılan ölçümlere göre Türkiye’nin en çok arattığı altcoin, Centric (CNTR) projesi oldu. Bunun global çaptaki karşılığı ise Refinable (FINE) olarak izah etti.

Türkiye’de en çok aranan 9 altcoin Centric: CNTR Ecomi: OMI Bitcoin: BTC Dogecoin: DOGE XRP PancakeSwap: CAKE Conceal: CCX GateToken: GT Refinable: FINE Paris Saint-Germain Fan Token: PSG Dünya genelinde en çok aranan 29 altcoin + Bitcoin Refinable: FINE Quickswap: QUICK Bakeryswap: BAKE Binance Coin: BNB Step Finance: STEP Raydium: RAY Dogecoin: DOGE Ampleforth Governance Token: FORTH Alien Worlds: TLM Serum: SRM Ethereum: ETH THORChain: RUNE Pirate Chain: ARRR Pancake Bunny: BUNNY Terra: LUNA Fantom: FTM Bitcoin: BTC Swipe: SXP VeChain: VET 1inch: 1INCH Uniswap: UNI Injective Protocol: INJ Cardano: ADA Cardstarter: CARDS Trustswap: SWAP Verasity: VRA Aave: AAVE NuCypher: NU Harmony: ONE Polkadot: DOT Not: Bu liste, CoinGecko’da hafta süresince en çok aratılmış olan kripto paralar baz alınarak hazırlanmıştır. Bunun harici bir platformu kapsamamaktadır.