Popüler Analist: Bitcoin’in (BTC) Yeni Bir Rekor Kırmaması İçin Hiçbir Neden Yok!

2021 yılında rekor üzerine rekor kıran Bitcoin’in henüz boğa koşusunu bitirmediği ve yeni rekorların ufukat olduğu düşünülüyor. Yaptığı…

Popüler Analist: Bitcoin’in (BTC) Yeni Bir Rekor Kırmaması İçin Hiçbir Neden Yok!

2021 senesinde rekor üstüne rekor kıran Bitcoin’in şimdilik boğa koşusunu bitirmediği ve yeni rekorların ufukat bulunduğu düşünülüyor. Yaptığı açıklamalarda tam olarak bu mevzuya değinen anonim yatırımcı ve analist Flood da Bitcoin’in Nisan ayında yeni bir rekor düzey belirleyeceğini düşünüyor. “Nisan’da Bu Coin’lere Dikkat” Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Nisan ayında Bitcoin’in yeni bir rekora imza atacağını düşündüğünü dile getiren Flood, yatırım yaptığı altcoin’leri de takipçileri ile paylaştı. Analist yaptığı açıklamalarda 2015 senesinden bu yana hem Bitcoin (BTC) hem Ethereum (ETH) yatırımı yapıyor ve analistin devamlı yatırım yaptığı 6 altcoin bulunuyor.

Analiste göre bu kripto para birimlerinin hepsi Nisan ayında yüksek performans sergileme potansiyeline sahip. Analist 2021 yılının ilk çeyreği biterken portföyünde BTC, FTT (FTX Token), Solana (SOL), Synthetic (SNX), Aave, Raydium (Ray) ve ETH bulunduğunu takipçileri ile paylaştı. Buna ek olarak yatırımcının portföyünde Ethereum rakibi Polkadot (DOT), merkezi olmayan borsa Serum (SRM) ve otomatik pazar yapıcı Nerve Finance (NRV) token’ları da bulunuyor.

Analist FTT’yi Yakın Takipte Flood bütün altcoin tercihleri arasında bilhassa FTT’ye ehemmiyet verdiğini ve her fırsatta yeni alım yaptığını ifade ediyor. FTT’nin önümüdeki zamanlarda çok iyi performans sergileyeceğini düşündüğünü ifade eden analist, karlarının bütününü FTT’ye dönüştürdüğünü de belirtiyor. Buna ek olarak Flood, yakın vakitte Bitcoin’in yeni bir rekor kıracağı ve bu hususta hiçbir şüphesinin olmadığını da ifade ediyor. Bitcoin’in Nisan ayında yeni bir rekor kırmasının önünde hiçbir engel bulunmadığını ifade eden analist, net olarak BTC fiyat tahminini dile getirmiyor.