Popüler Analist Bitcoin İle Birlikte Yükselecek 2 Altcoin’in İsmini Verdi

Piyasanın popüler analistlerinden Kaleo yaptığı son açıklamalarda lider kripto para birimi Bitcoin’in yeni bir ralli için hazır olduğunu…

Popüler Analist Bitcoin İle Birlikte Yükselecek 2 Altcoin’in İsmini Verdi

Piyasanın popüler analistlerinden Kaleo yaptığı son izahlarda öncü kripto para birimi Bitcoin’in yeni bir ralli için hazır olduğunu ve BTC ile beraber iki altcoin’in de çok ciddi artış yaşayacağını ifade etti. “Bitcoin Yükselişe Hazır” Twitter üzerinden yaptığı izahlarda Kaleo, Bitcoin’in son vakitlerdeki belirsiz ücret hareketine karşın, Bitcoin’in önümüzdeki hafta sonu 60.000 dolar üzerine yine çıkmasını beklediğini dile getiriyor. Kaleo’ya göre Bitcoin şu anda büyük bir artış yakalama eşiğinde bulunuyor. Bunlara ek olarak Kaleo’nun paylaştığı bir grafiğe göre öncü kripto para birimi Bitcoin bu haftanın nihayetinde 67.000 dolara kadar yükselebilir.

Bu İki Coin’e Dikkat Kaleo ayrı olarak Blockchain ağı Terra‘da (LUNA) da büyük artış yaşanacağını ve bu sebeple kripto para biriminin izlemesi gerektiğini dile getiriyor. Yatırımcıya göre LUNA, Bitcoin karşısında yükseliş eğilimi gösteriyor ve düşük düzeylerde satın alımlar yaşanıyor. Her ne kadar şu an için Mart ayındaki yüksek düzeylerin alt düzeylerinde olsa da analiste göre LUNA şu anda ehemmiyetli bir satın alma fırsatı veriyor. Kaleo’nun izahlarına göre LUNA, önümüzdeki birkaç gün içinde %40 yükseliş yaşayacak. Zira LUNA/BTC paritesi oldukça kuvvetli görünüyor. Ayrı olarak analisti LUNA/USD işlem çiftinde de LUNA’nın oldukça pozitif bir görünüm çizdiğini ifade ediyor. Buna ek olarak Kaleo, PancakeSwap’de (CAKE) de %30’un üzerinde artış bekliyor. Şu anda CAKE’in ehemmiyetli fırsatlar sunduğunu ifade eden analist, CAKE’de yakında 50 doların görüleceğini ifade ediyor. Dolayısıyla analiste göre lider kripto para biriminin yanı sıra LUNA ve CAKE’i de takipte kalmak yararlı olabilir. Yeniden de bu noktada yatırımcıların her vakit kendi araştırmalarını yapmasının çok ehemmiyetli olduğunu ve riziko kontrolünün tabir yerindeyse hayat kurtaracağını belirtmek gerekiyor.