Michael van de Poppe: Altcoin’ler Bitcoin’den İyi Performans Gösterecek

Piyasanın popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasında ışık tuttu ve önümüzdeki haftalarda…

Michael van de Poppe: Altcoin’ler Bitcoin’den İyi Performans Gösterecek

Piyasanın popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasında ışık tuttu ve önümüzdeki haftalarda altcoin’lerin Bitcoin’den daha iyi performans sergileyeceğini ifade etti. Analiste göre altcoin’ler yeni bir ralli başlatmaya hazır. Bitcoin ve Altcoin’ler Van de Poppe’un izahlarına göre Bitcoin büyük ihtimalle önümüzdeki haftalarda düz bir çizgide ilerleyecek ve altcoin’ler iyi iş çıkaracak. dolayısıyla altcoin’ler Bitcoin’den daha iyi performans sergileyecek. Analiste göre büyük bir altcoin sezonu yaklaşıyor ve bu yatırımcılar bu süreçte hangi kripto paralara odaklanacaklarını çok iyi değerlendirmeli. Sözgelimi; yatırımcı, Nisan ayı başlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,031 dolara büyük bir çıkış yapan dağıtık web protokolü Holo’dan (HOT) söz ediyor.

Van de Poppe HOT’ın yine çok iyi bir performans sergileyeceğini ancak HOT’ın yükselişinin Haziran ayının ortalarını bulacağını ifade ediyor. Zira HOT’tan önce daha değişik kripto para birimleri artış yaşayabilir. Altcoin’ler için yeni bir döngünün başlayacağını ve HOT gibi kripto para birimlerinde yeni rallilerinin yaşanacağını düşündüğünün vurgulayan analist, ilk olarak kararlı bir grafik olabileceğini sonrasında yeni bir ralli başlayacağını dile getiriyor. Swipe (SXP) ve Tellor (TRB) Van de Poppe kısa vadede iyi bir performans sergilemesini beklediği iki varlığın ise Swipe ve Tellor olduğunu ifade ediyor. Analistin izahlarına göre SXP/BTC işlem çiftinde SXP güç kazanırken TRB’nin de teknik analizi oldukça iyi görünüyor. Buna ek olarak Tellor’ın daha bir boğa döngüsü yaşamadığını ifade eden analist, bu sebeple TRB’nin potansiyelinin çok yüksek olduğunu da belirtiyor. Bitcoin‘e gelince Van de Poppe, varlığın tek seferde 58.000 dolarlık direnç bölgesini aşması vaziyetinde kısa vadede yükselişe geçeceğini belirtiyor. Bununla beraber analist, bu senaryonun çok düşük bir ihtimal olduğunu ve önümüzdeki günlerde stabil bir tablo çizmesinin daha olası olduğunun da vurguluyor.