LTC’de kısa vadeli tablo

Litecoin, Ocak ayının ikinci haftasından bu yana yatay seyrini sürdürüyor. Kripto para, son 24 saatte 119 dolar ile 131 dolar aralığında işlem gördü. Litecoin için kısa vadeli fiyat analizi ne işaretler veriyor? Litecoin: LTC/USDT Sert düşüş hareketinden sonra yatay bir seyir izleyen fiyat hareketi, Harmonik Butterfly Pattern oluşumu içinde. 121 seviyesinde oluşturduğu destek bölgesini aşağı …

LTC’de kısa vadeli tablo

Litecoin, Ocak ayının ikinci haftasından bu yana yatay seyrini sürdürüyor. Kripto para, son 24 saatte 119 dolar ile 131 dolar aralığında işlem gördü. Litecoin için kısa vadeli ücret analizi ne işaretler veriyor?

Litecoin: LTC/USDT Sert düşüş hareketinden sonra yatay bir seyir izleyen fiyat hareketi, Harmonik Butterfly Pattern oluşumu içinde. 121 düzeyinde oluşturduğu destek bölgesini aşağı istikametli kırıp altında mum kapanışı yapar ise 98.40 düzeyine kadar geri çekilme görebiliriz. 4 saatlik grafiğimizdeki turuncu ile belirttiğimiz yatay direnç kırılır ve daha sonra 148 üzerinde bir fiyatlama görürsek tekrardan kısa vadede yükseliş trendine girmiş olur.