Litecoin fiyat analizi: LTC’de kısa vadeli olası hedefler

Yaklaşık 10 milyar dolarlık piyasa değeriyle önde gelen kripto paralardan Litecoin (LTC), neredeyse bir aydır 120-160 dolar aralığında hareketine devam ediyor. Kripto para, TSİ 14.30’da 149 dolardan işlem görüyor. Teknik analize göre, Litecoin’in fiyatı kısa vadede 180 dolara kadar ulaşabilir. Litecoin: LTC/USDT Litecoin, Alçalan Üçgen formasyonunun kırılımı ile 1 saatlik grafikte yeni bir zirve yaparak …

Litecoin fiyat analizi: LTC’de kısa vadeli olası hedefler

Takriben 10 milyar dolarlık piyasa değeriyle önde gelen kripto paralardan Litecoin (LTC), hemen hemen bir aydır 120-160 dolar aralığında hareketine devam ediyor. Kripto para, TSİ 14.30’da 149 dolardan işlem görüyor. Teknik analize göre, Litecoin’in ücreti kısa vadede 180 dolara kadar erişebilir. Litecoin: LTC/USDT Litecoin, Alçalan Üçgen formasyonunun kırılımı ile 1 saatlik grafikte yeni bir doruk yaparak tekrardan yükseliş trendini başlattı. Bu arada TOBO formasyonu da oluşturarak boyun çizgisi kırıldı.

Hedeflerin düzeylerinde harmonik formasyonlardan Deep Crab ve BAT oluşumu mevcut. 160 ve 166 düzeylerinden satış baskısı gelir ise destek vererek 145 izlemeli. Yükselişine devam eder ise de 180 düzeylerine kadar hedef izlemeli. 

Mesuliyet reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Bitcoinci.net ve bu muhtevanın yazarı, şahsi yatırım kararlarından mesul tutulamaz.