Kripto para borsası Bitfinex, 26 token’ı listeden çıkaracak

Kripto para borsası Bitfinex, 26 token’ı platformundan kaldıracağını açıkladı. Borsadan yapılan açıklamaya göre, aşağıda bulunan token’lar, 16 Nisan 2021 tarihi itibari ile liste dışı edilecek: AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC), DragonChain (DRGN), DATA (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), …

Kripto para borsası Bitfinex, 26 token’ı listeden çıkaracak

Kripto para borsası Bitfinex, 26 token’ı platformundan kaldıracağını açıkladı. Borsadan uygulanan bildirime göre, alçakta tespit edilen token’lar, 16 Nisan 2021 tarihi itibari ile liste dışı edilecek: AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC), DragonChain (DRGN), DATA (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), Nucleus Vision (NCASH), OKEX (OKB), OnLive (ONL), Ripio Credit Network (RCN), Request Network (REQ), RSK Infrastructure Framework (RIF), Swarm (SWM), Tripio (TRIO), Monolith (TKN), BLOCKv (VEE), WePower (WPR) ve Waltonchain (WTC).

Açıklamada bu token’lar için para yatırma işlemlerinin kapatıldığı ve alım satımın ise 26 Mart 2021 TSİ 12.00 itibari ile sonlandırılacağı belirtildi. Para çekme işlemleri ise 16 Nisan 2021 TSİ 12.00’de kapatılacak. Kullanıcıların şayet hesaplarında bu token2lar varsa olası olan en kısa sürede çekmeleri rica edildi. Listeden çıkarma kararının listelenen bütün projelerin sıksık olarak izlenmesi ve listelenme niteliklerinin gözden geçirilmesinin neticesi olarak alındığı vurgulandı.