Kripto Dostu Seyahat Firması Travala, Binance Pay'i Ödeme Yöntemi Olarak Sunan İlk Satıcı Oldu

Kripto dostu seyahat sitesi Travala, yepyeni bir ödeme uygulaması olan Binance Pay'in entegrasyonunu duyurdu. Böyle bir hareketle seyahat rezervasyon şirketi, 3 Şubat'taki lansmanının ardından Binance Pay'i ödeme formu olarak uygulayan ilk tüccar oldu. […] İlk Aşamasında Beş Kripto ve Bir Fiat Para Birimi Sunulacak

Kripto Dostu Seyahat Firması Travala, Binance Pay'i Ödeme Yöntemi Olarak Sunan İlk Satıcı Oldu

Kripto dostu seyahat sitesi Travala, yepyeni bir ödeme uygulaması olan Binance Pay'in entegrasyonunu duyurdu. Böyle bir hareketle seyahat rezervasyon şirketi, 3 Şubat'taki lansmanının ardından Binance Pay'i ödeme formu olarak uygulayan ilk tüccar oldu. Binance Pay'in İlk Aşamasında Beş Kripto ve Bir Fiat Para Birimi Sunulacak Duyuru Başına, Travala müşterilerinin seyahat ürünleri rezervasyonu yapmak için hala beta modunda olan yeni ödeme uygulamasını kullanmalarına olanak tanır.

Diğerlerinin yanı sıra otelleri, evleri, uçuşları içerir. Binance Pay ile Travala'nın kullanıcıları, başlangıçta desteklenen beş kripto ve bir fiat para birimi ile doğrudan Binance hesaplarından ödeme yapma seçeneğine sahip olacaklar: bitcoin (BTC), eter (ETH), binance coin (BNB), binance USD (BUSD), tokatlamak (SXP) ve EUR. Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, ödeme uygulamasının Travala ile entegrasyonunu Twitter üzerinden doğruladı. Kripto dostu seyahat şirketi, "kripto para biriminin benimsenmesini artırmak ve seyahat özgürlüğünü teşvik etmek" için kabul edilen ödeme portföyünü genişletmeyi hedefliyor. Binance Pay, bir kripto cüzdanı içeren ve kullanıcılarının Binance Card'ı bağlamasına izin veren, mobil cihazlar için tasarlanmış bir uygulamadır. Binance Pay kullanıcıları, mobil uygulama tarafından oluşturulan QR kodları aracılığıyla birbirlerine de transfer yapabilirler. Visa, Kripto Hizmetleri Sunmayı Planlıyor Kripto ödeme piyasası, son birkaç aydır ilgi görüyor. Dahası, ana akım finansal oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bitcoinci.net'in 3 Şubat'ta bildirdiği üzere Visa, bankaların kripto özelliklerini sorunsuz bir şekilde entegre etmelerini sağlamak için yeni bir sistem denediğini duyurdu. Visa'nın kripto API'lerini kullanan bankalar, müşterilerine BTC'nin satın alınması, ticareti ve muhafazası dahil olmak üzere bir dizi kripto hizmeti sunabilir. Bu amaçla, çok uluslu finans şirketi, Siyah topluluğuna hizmet etmeye odaklanan dijital olarak yerli bir neobank olan First Boulevard ile bir ortaklık imzaladı.

Binance Pay'in Travala'ya entegrasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.