Kraken CEO’su Fiyat Tahminini Tekrar Dile Getirdi: “BTC 200.000 Dolara Çıkabilir”

Kraken CEO’su Jesse Powell, lider kripto para fiyat tahminini yinelerken BTC’nin yıl sonuna kadar 200.000 dolara ulaşacağını belirtti.…

Kraken CEO’su Fiyat Tahminini Tekrar Dile Getirdi: “BTC 200.000 Dolara Çıkabilir”

Kraken CEO’su Jesse Powell, öncü kripto para ücret tahminini yinelerken BTC’nin sene sonuna kadar 200.000 dolara erişeceğini belirtti. Powell, mevcut vaziyetin bir düzeltme olduğunu ve yükselişin devam ettiğini aktardı. Kraken CEO’su Bitcoin’in Rizikolu Bir Yatırım Olduğuna İnanıyor Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar 200.000 dolara erişeceğine inanıyor. Bloomberg’e koşuan başarılı yönetici, Bitcoin fiyat beklentisini yineledi. Powell, lider kripto paranın bu seivyelere ılaşabileceğini ve insanların onu satın almak için hazırlıklı olmasını önerdi. Jerome Powell, kripto para piyasasındaki son düşüşü hafif bir geri çekilme olarak nitelendirdi ve Bitcoin’in boğa koşusunun devam ettiğini aktardı.

BTC, 64.800 dolara eriştikten sonra %43’ün üzerinde bir çekilme gördü. Başarılı isim röportajda düşüş konusunda şunları aktardı: “Bunu defaatle gördük. Kripto bir hız treni. Sürüşe dayanmak için demir bir mideye sahip olmanız gerekir. Ancak bununla başa çıkabilenlerin kazancı büyük olacaktır.” Sadece Gözden Çıkarabileceğiniz Miktar İle Yatırım Yapın Kraken CEO’su, BTC fiyat hareketi ile ilgili iyimser olsa da yatırımcıları tüm birikimlerini Bitcoin’i yatırmaması gerektiğine uyardı. Powell önceden şunları kaydemişti: “İnsanlar sadece kaybetmeyi göze alabilecek bir miktar ile yatırım yapabilir. Yeniden de kripto çok rizikolu bir yatırım.” Powell, Bitcoin yatırımının rizikolu olduğunu kabul etmekle beraber uzun vadede “netlikle mükemmel bir yatırım” olarak nitelendirdi. Başarılı iş adamıi portföyünün %100’ünü Bitcoin’e yatırmayacağını kira parasını Bitcoin’ yatırmayacağını belirtti. Günümüzde Square CEO’su Jack Dorsey de Bitcoin ile ilgili sesini yükseltti. CEO, geçtiğimiz gün Square’in bir Bitcoin donanım cüdanı oluşturmayı tasarıladığını duyurdu. Dorsey, Bitcoin’in herkes için olduğuna ve donanım cüzdanının Bitcoin benimsenmesine katkı sağlayacağına inanıyor.