Gelecek hafta altcoin’lerde öne çıkan 5 gelişme

Cosmos (ATOM) – Stargate güncellemesi Cosmos, kullancıların diğer birçok uygulama ve kripto parayla birlikte çalışmasına olanak tanıyan bir blok zinciri ağı geliştiriyor. Cosmos ekibi, Stargate güncellemesinin 18 Şubat’ta gerçekleşeceğini duyurdu. Bu güncelleme, ilk olarak 28 Ocak’ta planlanmıştı ancak Ledger donanım cüzdanı desteği, bakiye ve meta veri doğrulamaları ile Teklif 29’da tespit edilen hatalardan dolayı ertelendi. …

Gelecek hafta altcoin’lerde öne çıkan 5 gelişme

Cosmos (ATOM) – Stargate aktüellemesi Cosmos, kullancıların diğer bir hayli uygulama ve kripto parayla beraber çalışmasına imkan tanıyan bir blok zinciri ağı geliştiriyor. Cosmos ekibi, Stargate aktüellemesinin 18 Şubat’ta gerçekleşeceğini duyurdu. Bu aktüelleme, öncelikle 28 Ocak’ta tasarılanmıştı ancak Ledger donanım cüzdanı desteği, bakiye ve meta data doğrulamaları ile Öneri 29’da saptayan hatalardan dolayı ertelendi. Stargate aktüellemesi, birçok Cosmos tabanlı proje için uzun vakittir bekleniyor. Aktüellemenin etkinleştirilmesi ile rastgele bir Cosmos tabanlı merkezi olmayan uygulama ile meselesiz ve kolay bir şekilde entegrasyon gerçekleştirilebilecek. Aktüellemenin başarıyla bitirmesi, Cosmos için yeni ve büyük bir kilometre taşı olacak. Secret Network (SCRT) – SecretSwap devreye alınıyor Geçen sene Aralık ayında Secret Ethereum köprüsünün ve Ocak’ta ‘köprü madenciliğinin’ piyasaya sürülmesinden sonra Secret Network ekibi, ilk çapraz zincir ve front-running’e dirençli merkezi olmayan borsa SecretSwap’ı 17 Şubat 2021 tarihinde Secret Network ağında devreye alacak.

SecretSwap, Uniswap’a benzer şekilde kullanıcıların merkezi olmayan bir platformda likidite ilave etmesine ve token takasına müsaade edecek. SecretSwap’ın avantajı ise saklı sözleşmeler ve SNIP-20 token standardında yatıyor. Platformun bir idare token’ı da olacak. Hedera Hashgraph (HBAR) – Testnet aktüellemesi Hedera ekibi, geçtiğimiz günlerde testnet’i v0.12.0 sürümüne aktüelleyeceğini duyurdu. Bu aktüelleme 18 Şubat‘ta gerçekleşecek ve Hedera test2 ağı, aktüelleme esnasında takriben iki saat süresince çevrim dışı olacak. Ayrı olarak, 17 Şubat tarihinde de bir Google Cloud etkinliğinde Hedera Hashgraph ve Google iş birliği konuşulacak. Malum Hedera, Google Cloud ile bir müddettir iş birliği yapıyor.

Navcoin (NAV) – Yeni gizlilik protokolü 2013’ten bu yana var olan kripto para piyasasının daha önceki projelerinden Navcoin, önümüzdeki hafta xNAV isminde yeni bir token ve gizlilik protokolünü devreye alacağını duyurdu. Mevzubahis aktüelleme, 19 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Celo (CELO) – Kuneco konferansı Celo, 18 Şubat’ta ehemmiyetli bir sanal konferans gerçekleştirecek. Konuşmacılar arasında kripto para alanındaki en büyük yatırım şirketlerinden Polychain Capital’in kurucusu ve CEO’su Olaf Carlson-Wee de bulunuyor. Konferansta Celo’nun geleceği, teknolojik gelişmeler konusunda izahlar yaplması bekleniyor.

Mesuliyet reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Bitcoinci.Net ve bu muhtevanın yazarı, şahsi yatırım kararlarından mesul tutulamaz.