GameStop Hisselerinin Yükselmesi Bitcoin (BTC) İçin İyi

Bloomberg’in bir makalesine göre, SkyBridge Capital’i kuran Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) şu anki 31.000 dolarlık bölgeye düşmesine rağmen, mevcut ortamda BTC için büyük bir pozitif gelişme olduğuna inanıyor: GameStop rallisi. GameStop Rallisi ve Bitcoin Anthony Scaramucci, GameStop hisselerinin son rallisinin lider kripto para birimi için oldukça olumlu olduğunu ve şirketin yükselen hissesinin “Bitcoin’in işe yarayacağının kanıtı” olduğunu belirtti. Scaramucci, yükselen GameStop hisselerinin, Bitcoin’in temelini oluşturan fikir olan merkezi olmayan finansmanın işe yaradığını kanıtladığına inanıyor. Bunlara ek olarak şirketin yaptığı bir Twitter paylaşımında Elon Musk’ın açıklamasından bahsedildi ve hisse senetlerini yüzde 50’nin üzerinde iten ve bu yıl genel olarak yüzde 700 artış göstermesine değinildi. Scaramucci’ye göre, Reddit kullanıcıları temelde “merkezi olmayan yatırımcı faaliyeti” olan GameStop hisselerinin yükselen alım satım seansını yönlendirmekten büyük ölçüde sorumluydu ve bu Bitcoin için iyi. Scaramucci konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Merkezi olmayan kalabalığı yenmenin hiçbir yolu yok.” sözlerini kullandı. SkyBridge ve Bitcoin Scaramucci’nin fonu, yaklaşık 385 milyon dolar değerinde lider kripto para birimine sahip. Bu da şirket, BTC’ye 475 milyon dolar yatırım yaptığında MicroStrategy tarafından yapılan ilk Bitcoin alımlarından biraz daha az tutara işaret ediyor. Öte yandan yakın zamanda SkyBridge tarafından başlatılan Bitcoin Fonu, şu anda yaklaşık 60 milyon dolar içeriyor.

GameStop Hisselerinin Yükselmesi Bitcoin (BTC) İçin İyi

Bloomberg’in bir yazısına göre, SkyBridge Capital’i kuran Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) şu anki 31.000 dolarlık bölgeye düşmesine karşın, mevcut ortamda BTC için büyük bir pozitif gelişme olduğuna inanıyor: GameStop rallisi. GameStop Rallisi ve Bitcoin Anthony Scaramucci, GameStop paylarının son rallisinin öncü kripto para birimi için oldukça pozitif olduğunu ve şirketin yükselen payının “Bitcoin’in işe yarayacağının ispatı” olduğunu belirtti. Scaramucci, yükselen GameStop paylarının, Bitcoin’in temelini oluşturan fikir olan merkezi olmayan finansmanın işe yaradığını ispat ettiğine inanıyor.

Bunlara ek olarak şirketin yaptığı bir Twitter paylaşımında Elon Musk’ın izahından söz edildi ve pay senetlerini yüzde 50’nin üzerinde iten ve bu sene genel olarak yüzde 700 artış göstermesine değinildi. Scaramucci’ye göre, Reddit kullanıcıları temelde “merkezi olmayan yatırımcı faaliyeti” olan GameStop hisselerinin yükselen alım satım seansını yönlendirmekten büyük ölçüde sorumluydu ve bu Bitcoin için iyi. Scaramucci konuyla alakalı yaptığı izahlarda, “Merkezi olmayan kalabalığı yenmenin hiçbir yolu yok.” sözlerini kullandı. SkyBridge ve Bitcoin Scaramucci’nin fonu, takriben 385 milyon dolar değerinde lider kripto para birimine sahip. Bu da şirket, BTC’ye 475 milyon dolar yatırım yaptığında MicroStrategy tarafından yapılan ilk Bitcoin alımlarından biraz daha az meblağa işaret ediyor. Diğer taraftan yakın vakitte SkyBridge tarafından başlatılan Bitcoin Fonu, şu anda takriben 60 milyon dolar içeriyor.