Evolution NFT serisi, 10 dakikada tükendi: 2 milyon dolarlık satış

Konsept tasarımcısı ve sanat yönetmeni Ben Mauro’nun Evolution serisi NFT’leri, bugün 18.00’de Flow’un NFT platformu VIV3’de satışa çıktı. Satışa sunulan tüm kart paketleri, yaklaşık 10 dakika içerisinde tükendi. Daha nadir bulunan Legandery ve Rare kart paketleri, saniyeler içinde satılırken Common olarak adlandırılan diğer paketin ise tükenmesi 10 dakikayı buldu. İlginizi çekebilir | NFT nedir? Toplamda …

Evolution NFT serisi, 10 dakikada tükendi: 2 milyon dolarlık satış

Konsept tasarımcısı ve sanat yönetmeni Ben Mauro’nun Evolution serisi NFT’leri, bugün 18.00’de Flow’un NFT platformu VIV3’de satışa çıktı. Satışa sunulan tüm kart paketleri, takriben 10 dakika içerisinde tükendi. Daha nadir bulunan Legandery ve Rare kart paketleri, saniyeler içinde satılırken Common olarak adlandırılan diğer paketin ise tükenmesi 10 dakikayı buldu. Alakanızı çekebilir | NFT nedir? Toplamda 10 dakika gibi kısa bir müddet içinde 2 milyon dolarlık NFT satıldı.

Bu tablo, NFT’lere olan büyük alakayı gözler önüne serdi. Evolution serisi, 10 senedir yapım evresindeydi. Mauro, oyun ve film endüstrisinde 12 seneden daha uzun bir müddettir devam eden çalışmalarıyla biliniyor. Call of Duty, Halo, Metal Gear Solid, ELYSIUM, Chappie, The Hobbit Trilogy, The Amazing Spiderman 2, Man of Steel ve daha bir hayli projede sanatçının imzası var. Evolution NFT’leri, Mauro’nun VIV3’deki sayısı hudutlu olan ilk koleksiyon ürünleriydi.