Endişe Verici Ayı Sinyallerine Rağmen Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yakın

Ethereum Salı günü yükseldi, kısmen Bitcoin ile pozitif korelasyonu, aynı zamanda çentikli kazançlar sağlayan en iyi kripto para birimi ve kısmen de Chicago Ticaret Borsası 8 Şubat 2021'den itibaren Ethereum Vadeli İşlemlerini etkin bir şekilde sunacak. erken Avrupa seansı, ABD doları karşısında fiyatlarını […] artırarak

Endişe Verici Ayı Sinyallerine Rağmen Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yakın

Ethereum Salı günü yükseldi, kısmen Bitcoin ile pozitif korelasyonu, aynı zamanda çentikli kazançlar sağlayan en iyi kripto para birimi ve kısmen de Chicago Ticaret Borsası 8 Şubat 2021'den itibaren Ethereum Vadeli İşlemlerini etkin bir şekilde sunacak. Erken Avrupa seansı, ABD doları karşısında fiyatlarını yüzde 6,07 artırarak, haftalık en yüksek 1,458 dolara yükseltti. Bu, yakın zamanda oluşturulan rekor seviyesinin sadece 19 dolarlık utangaçlığı. Teknik çizelgeciler, Yükselen Kanal olarak bilinen bir yükseliş modelini doğrulamak için Ethereum'un en son yukarı yönlü hareketini vurguladı. Crypto YouTuber Lark David, ETH / USD'nin yatay bir trend çizgisiyle kısa vadeli bir fiyat tavanını koruduğunu gösteren bir şema sundu. Bu arada analist, yatay direncin altında bir dizi düşük yükselişin oluştuğunu ve bunu Ethereum için süper yükseliş görünümü olarak sunduğunu belirtti. Ethereum, Lark Davis'e göre, Yükselen Kanal modelinin üst trend çizgisini bir koparma hareketi için test ediyor. Kaynak: TradingView.com'da ETHUSD Lark Davis'e göre Ethereum, Yükselen Kanal modelinin üst trend çizgisini bir koparma hareketi için test ediyor. Kaynak: TradingView.com'da ETHUSD Teknik açıklamaya göre, Ethereum'un Yükselen Üçgen grafiğinin çıkış hedefi 2.000 $ 'ın üzerindedir.

Ancak… Ethereum’un en son yükseliş hareketi, günlük zaman dilimi çizelgesinde artan düşüş eğilimi görünümü konusunda alarma geçti. Öyle görünüyor ki, ETH / USD döviz kuru düşen hacmine ve değer kaybeden momentuma meydan okuyarak yükseldi. Teknik olarak, zamanın bir noktasında hakim olan yükseliş trendini yavaşlatma riskiyle karşı karşıya kaldı, bu da aşağı doğru daha derin bir düzelme ile takip edebilir. Ethereum düşüş eğilimi, fiyatlarını düşürme riski taşıyor.