Dogecoin geliştiricisi: Elon Musk ile 2019’dan beri konuşuyoruz

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin geliştiricileriyle blok zincirinin işlem verimliliğini iyileştirmek için çalıştıklarını açıklaması ses getirmişti. Dogecoin geliştiricilerinin 2019’dan beri Musk ile çalıştıkları ortaya çıktı. Decrypt‘e konuşan Dogecoin geliştiricisi Ross Nicholl, Musk’ın 2019’da geliştiricilerle konuşmaya başlamasından bu yana verimliliği artırmaya teşvik ettiğini ve çok sayıda tavsiye ve girdi sağladığını söyledi. Dört yarı zamanlı Dogecoin geliştiricisinden …

Dogecoin geliştiricisi: Elon Musk ile 2019’dan beri konuşuyoruz

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin geliştiricileriyle blok zincirinin işlem verimliliğini iyileştirmek için çalıştıklarını izahı ses getirmişti. Dogecoin geliştiricilerinin 2019’dan beri Musk ile çalıştıkları ortaya çıktı. Decrypt‘e konuşan Dogecoin geliştiricisi Ross Nicholl, Musk’ın 2019’da geliştiricilerle konuşmaya başlamasından bu yana verimliliği artırmaya teşvik ettiğini ve çok sayıda tavsiye ve girdi sağladığını söyledi. Dört yarı vakitli Dogecoin geliştiricisinden oluşan ekibin bir parçası olan Nicholl, Musk ile kripto paranın halihazırda Bitcoin’in yüzde 7’si kadar olan enerji tüketimini daha da azaltabilecekleri ile ilgili iyimser olduklarını dile getirdi. Nicholl, Musk’ın Dogecoin geliştirici ekibiyle temas halinde bulunduğunu belirtti. Tesla CEO’sunun Dogecoin geliştirme çalışmalarını finanse etmeyi öneri ettiğini ancak ekibin önerisi kibarca geri çevirdiğini de ilave etti.

Nicholl, Dogecoin geliştiricilerinin şu anda 1.21 sürümünü bitirdiğini, bunun 2019’dan beri en büyük aktüelleme ve gelecek daha fazla aktüelleme için bir temel olduğunu söyledi. Musk, Twitter’da 2019 seneyin Nisan ayından bu yana Dogecoin konusunda paylaşımlar yapıyor. Hem de bir ara profiline “Dogecoin CEO’su” yazmıştı. O günlerden bugüne sık sık Dogecoin ile ilgili paylaşımlar yapan Musk’ın şirketi SpaceX, Dogecoin’i ilk defa bir uzay görevinde ödeme olarak aldı. Ayrı olarak şimdi de Tesla’nın Dogecoin’i bir ödeme yolu olarak kabulü gündemde. Musk, yakın vakit önce takipçilerine bir anketle bunu sormuştu.