Dogecoin, Coinbase Pro’da işlem görmeye başladı

Önceki gün Coinbase Pro üzerinde listeleneceği duyurulan Dogecoin, bugün itibari ile platformda işlem görmeye başladı. Dogecoin, borsada DOGE/USD, DOGE/BTC, DOGE/EUR, DOGE/GBP ve DOGE/USDT işlem çiftleriyle yer aldı. İlk önce DOGE/USD piyasası açılırken fiyat, başlangıçta 0.48 doları gördü, ardından 0.41 dolar seviyesinde dengelendi. İlk dakikalarda dolara karşı 4 milyon 800 bin DOGE işlem gördü. Dogecoin, son …

Dogecoin, Coinbase Pro’da işlem görmeye başladı

Evvelki gün Coinbase Pro üzerinde listeleneceği ilanlan Dogecoin, bugün itibari ile platformda işlem görmeye başladı. Dogecoin, borsada DOGE/USD, DOGE/BTC, DOGE/EUR, DOGE/GBP ve DOGE/USDT işlem çiftleriyle bulundu. İlk önce DOGE/USD piyasası açılırken ücret, başlangıçta 0.48 doları gördü, hemen peşinden 0.41 dolar düzeyinde dengelendi.

İlk dakikalarda dolara karşı 4 milyon 800 bin DOGE işlem gördü. Dogecoin, son günlerde Coinbase’de listeleneceğinin duyurulmasıyla ehemmiyetli bir artış kaydetti. Kripto para, 0.32 dolardan 0.44 dolara kadar yükseldi. Vasati ücret, TSİ 19.20 itibari ile 0.41 dolar. Son verilere göre Dogecoin, 53 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük altıncı kripto para. Coinbase’den sonra Dogecoin, global çapta belli başlı tüm borsalarda listelenmiş oldu. Kripto para; Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin, Kraken, FTX, Bithumb, Gemini, Bitfinex, Bittrex ve diğer çok sayıda platformda bulunuyordu. Bu listede tek eksik Coinbase’di.