Dev Kripto Borsası Coinbase, Halka Arzın Öncesinde Hisseleri Özel Olarak Satacak

Yakın tarihli bir rapora göre, San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase'in Nasdaq'ın özel piyasasında ilk halka arzdan (IPO) önce hisse satmayı planladığı iddia ediliyor. Coinbase'in hissedarlara bu hafta özel satışla ilgili bilgi alacaklarını bildirdiği bildirildi. Raporlar Coinbase'in Nasdaq Private […] aracılığıyla Hisse Senedi Satabileceğini Gösteriyor

Dev Kripto Borsası Coinbase, Halka Arzın Öncesinde Hisseleri Özel Olarak Satacak

Yakın tarihli bir rapora göre, San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase'in Nasdaq'ın özel piyasasında ilk halka arzdan (IPO) önce hisse satmayı planladığı iddia ediliyor. Coinbase'in hissedarlara bu hafta özel satışla ilgili bilgi alacaklarını bildirdiği bildirildi. Raporlar Coinbase'in Nasdaq Özel Pazarı Üzerinden Hisse Senedi Satabileceğini Gösteriyor Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük dijital para borsası ve dünya çapındaki en büyük ticaret platformlarından biri.

Yayınlanma anında, BTC ve ETH mevduatları arasında, Coinbase, Bituniverse bakiye sıralamalarına göre, yönetilen dijital varlıklarda (AUM) 40 milyar doların üzerinde tutuyor. San Francisco borsası, yönetim altındaki diğer dijital varlıklara kadar, kripto para birimlerinde 90 milyar dolarlık AUM tuttuğunu belirtti. Coinbase, Aralık ortasında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile S-1 ilk halka arzının gizli olarak dosyalandığını duyurdu. Cuma günü, The Block'tan finans köşe yazarı Frank Chaparro, Coinbase'in halka arz öncesinde hisseleri özel olarak satacağını bildirdi. "25 Ocak Pazartesi günü PT, öğle saatlerinde Nasdaq Özel Pazarından pazara nasıl erişebileceğiniz, hangi hisselerin ticarete uygun olduğu ve piyasanın nasıl işleyeceği gibi ayrıntıları içeren bir e-posta alacaksınız." Coinbase hissedarları detaylandırıldı. Coinbase Halka Arz Öncesi Vadeli İşlemler Önemli Talep Görüyor, Tahminler Kripto Şirketinin 20 ila 70 Milyar Dolar Değerine Ulaşabildiğini Gösteriyor Dahası, halka arz öncesi vadeli işlemler (CBSE), kripto değişim platformu FTX'te de işlem görüyor. Yayınlandığı sırada, FTX'teki CBSE / USD piyasaları, halka arz öncesi vadeli işlemlerin birim başına 272 $ 'a değiştiğini gösteriyor. CBSE, FTX'teki en büyük tokenize borsalardan biridir ve aşı şirketinin Moderna (MRNA) adı verilen FTX'teki token stoklarından daha iyi performans gösterir. Halka arzdan sonra Coinbase’in genel değerini tahmin etme konusunda bazı farklı tahminler oldu. Messari.io analisti Mira Christanto'nun analizi, Coinbase'in "şirketin 28 milyar dolar değerinde olduğunu görebildiğini" detaylandırıyor. The Block tarafından derlenen araştırma, San Francisco firmasının 70 milyar dolarlık bir değere ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Coinbase'in Nasdaq'ın özel pazarı üzerinden özel olarak hisse satması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu konu hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.