CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım

Blockchain projelerinin token satışıyla fonlandığı CoinList platformunda bugün gerçekleşen Mina token satışına büyük talep var. ABD merkezli CoinList’in açıkladığı rakamlara göre, Mina için 350 binden fazla kullanıcı kayıt yaptırdı. Bu rakam, CoinList için yeni bir rekor oldu. Mina Protocol, 75 milyon token’ı satışa sundu. Her bir token için 0.25 dolarlık bir sabit fiyat belirlendi. Kullanıcı …

CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım

Blockchain projelerinin token satışıyla fonlandığı CoinList platformunda bugün gerçekleşen Mina token satışına büyük talep var. ABD odaklı CoinList’in açıkladığı rakamlara göre, Mina amacıyla 350 binden çok kullanıcı kayıt yaptırdı. Bu rakam, CoinList amacıyla yeni bir rekor oldu. Mina Protocol, 75 milyon token’ı satışa sundu. Her bir token amacıyla 0.25 dolarlık bir sabit fiyat belirlendi. Kullanıcı başına en çok 500 dolarlık alım sınırı olduğu göz önüne alındığında en az 37 bin şahıs alım yapabilecek.

İlginizi çekebilir | Ünlü rapçi CoinBase yatırımıyla 100 milyon dolar kazanmanın eşiğinde CoinList’te daha evvelce Flow, Filecoin, Kadena, Casper, Near, Rally ve daha çoğu projenin token satışları gerçekleştirilmişti. Geçen ayın bilgilerine göre, CoinList’in trafiğinin aşağı yukarı yüzde 20’si Türkiye’den geliyor. Bu, platformda Türk kullanıcı payının büyük olduğunu gösteriyor. Dünyanın en ‘hafif’ blok zincirini tesis etme vizyonuyla meydana çıkan Mina Protocol; CoinBase Ventures, Fred Ehrsam, Naval Ravikant, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Paradigm ve Polychain Capital gibi yatırımcılar doğrulusunda destekleniyor.