Coinbase Custody, Elrond’u (EGLD) ekledi

Son günlerin fiyat performansı ile dikkat çeken kripto para projesi Elrond eGold (EGLD), Coinbase’in saklama hizmetleri kuruluşu Coinbase Custody’ye eklendi. Coinbase’den yapılan açıklamada, Coinbase Custody platformunda Elrond eGold için para yatırma ve çekme işlemlerinin etkinleştirildiği bildirildi. Yeni bir rekor Coinbase, EGLD’yi henüz platformlarında listeleme gibi bir karar almış olmasa da açıklama heyecan yarattı. Bu durum, …

Coinbase Custody, Elrond’u (EGLD) ekledi

Son günlerin ücret performansı ile dikkat çeken kripto para projesi Elrond eGold (EGLD), Coinbase’in gizleme hizmetleri kuruluşu Coinbase Custody’ye ilave etti. Coinbase’den yapılan izahta, Coinbase Custody platformunda Elrond eGold için para yatırma ve çekme işlemlerinin etkinleştirildiği bildirildi.

Yeni bir rekor Coinbase, EGLD’yi daha platformlarında listeleme gibi bir karar almış olmasa da izah heyecan yarattı. Bu vaziyet, fiyata da yansıdı ve EGLD, açıklamanın hemen peşinden kısa müddette 47 dolardan 54.63 dolara çıktı. Gelinen düzey, EGLD için tarihi bir rekor oldu. EGLD, takriben 900 milyon dolarlık piyasa değeri ile en büyük 44. kripto para konumunda. Maiar bekleniyor Elrond için bu hafta bir başka ehemmiyetli gelişme daha var. Projenin bir müddettir beklenen dijital cüzdan uygulaması Maiar, 31 Ocak’ta piyasaya çıkacak.