BtcTurk, Türkiye Kadın ve Erkek Voleybol Millî Takımlarının Ana Sponsoru Oldu

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, Türkiye Kadın ve Erkek Voleybol Millî Takımlarının 2 yıl süreyle ana sponsoru oldu.

BtcTurk, Türkiye Kadın ve Erkek Voleybol Millî Takımlarının Ana Sponsoru Oldu

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 3,5 milyonu aşan kullanıcı sayısına erişen BtcTurk, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Kadın ve Erkek Millî Takımları için ‘Ana Sponsorluk’ anlaşması imza attı. Anlaşma 2 sene müddetle geçerli olacak.  Pandemi nedeniyle çevrimiçi olarak yapılan imza merasimine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Millî voleybolcular Meryem Boz ve Oğulcan Yatgın katıldı. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ imza adan sponsorluk anlaşmasıyla alakalı şunları söyledi: “Yoğun ve heyecanlı Millî Takım takvimimizin hemen öncesinde BtcTurk ile imza attığımız sponsorluk anlaşmasından dolayı çok mutluyum. BtcTurk önümüzdeki iki sene süresince Voleybol Millî Takımlar Ana Sponsoru olarak anılacak.

Bu değerli aileyle yolumuz kesiştiği için Türk voleybolu ismine çok talihli hissediyor ve huzurunuzda BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sıhhatli günlerde, dolu tribünlerde buluşmayı umuyorum.” “Spora desteği Türkiye’nin geleceğine yardımcı olarak görüyor; Millî Takımlarımızın yanında bulunuyoruz” BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen, Millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile parasal ve içsel destek veren BtcTurk’ün, odağına her vakit Türk sporunun parlak geleceğini yerleştirdiğini; geniş yelpazede sundukları destek ile yeni muvaffakiyet hikayelerine katkı sunmak istediklerini söyledi. Güneri şöyle devam etti; “Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2 sene müddetle gerçekleştirdiğimiz Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın sponsorluğu ile spora katkımızı voleybol ile genişletmenin mutluluğu içindeyiz. Türkiye’nin yarınları olarak gördüğümüz gençlerimize ve geniş perspektifte ülkemize sağladığı kayda değer katkılar nedeniyle spor alanına büyük ehemmiyet atfediyoruz. Bu birliktelikten oluşacağına inandığım sinerji ve yakalayacağımız istikrarla çok daha büyük başarılara erişeceğimize inancım tam. Bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği geçen başta TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. İş birliği anlaşmamızın taraflara ve Türk sporuna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

A Millî Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Meryem Boz; “Voleybolun gelişiminde teknik olarak alan içinde alınan başarılarda, bizler için çok çalışan federasyonumuz ve teknik kurulumuz kadar, federasyonumuzun güçlerini birleştirdiği sponsorluklarında ehemmiyeti ve hissesi var. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan BtcTurk’e teşekkür ediyorum” diye konuştu. A Millî Erkek Voleybol Takımı oyuncusu Oğulcan Yatgın ise “Voleybol ülkemizde en başarılı spor dallarından biri. Ülkemizde de BtcTurk gibi ehemmiyetli bir şirketin, federasyonumuzla ortaklaşa gireceği bir iş birliği bizi çok daha başarılı kılacağına inanıyorum. Buradan, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye ve Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’a çok teşekkür ediyorum. Sponsorluğun hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. İmzaların atılmasının hemen peşinden; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, günün hatırasına BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye ve BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek’e isiminin yazılı olduğu Millî Takım forması, top ve teşekkür plaketi sundu. 

BtcTurk Türk sporuna yatırıma devam ediyor BtcTurk, Türk sporuna yatırımlarını sürdürüyor. Önceden Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımlarının ana sponsorluğunu üstlenen, millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan müessese, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile parasal ve içsel destekte bulunmuştu. BtcTurk, Türkiye’nin yeni nesline duyduğu inancı, Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu eMillî takımı ile yaptığı anlaşmalarla taçlandırırken, yatırımlarına devam ediyor.