BtcTurk | PRO uygulamasına etkileşim ödülü

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO ile ödüle layık görüldü. Insider tarafından düzenlenen ‘Lift Awards 2021 Ödülleri’nde mobil uygulamada elde ettiği en yüksek etkileşim oranı ile ödülün sahibi oldu.

BtcTurk | PRO uygulamasına etkileşim ödülü

Medya bülteni Türkiye’de Bitcoin ve kripto paraların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, mobil uygulamalarıyla dünyanın dört bir yanındaki 2,5 milyon kullanıcısının ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet sunuyor. Bu doğrultuda BtcTurk; profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO uygulamasıyla, Insider tarafından tertip eden ve dijital pazarlama alanındaki yeniliklere liderlik eden öncü müesseselerin ödüllendirildiği ‘Lift Awards 2021’de ‘En yüksek etkileşim oranı’ ile ödüle layık görüldü. Değerlendirme; uygulamaların aylık aktif kullanıcı sayısı ve kullanıcılara uygulama üzerinden gönderilen bildirimlerin açılma oranları hesaplanarak yapıldı. Ödül programı dahilinde; ilk kez bir bitcoin ve kripto para alım satım platformu, ödül almaya hak kazandı.

BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek “Kullanıcılarımızı, değişen gündemler ve gelişmeler ile ilgili hızlı ve anlık olarak bilgilendirmek bizim iş modelimiz açısından çok değerli. Insider partnerliğiyle, kullanıcılarımızın uygulamalarımızı indirdiği ilk andan itibaren kendileriyle nasıl bir etkileşim içinde olmak istediğimizi belirleyen yol haritasını oluşturduk. Kullanıcılarımıza platformun kullanımına değin iç yönlendirmeler, Bitcoin ve kripto paralara ait ihtiyaç duyabilecekleri bilgiler ve kişiselleştirilmiş kampanyalar sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla iletişimimizi, kullanıcılarımızın bizimle zaman geçirmek için uygun olduğu, ölçebildiğimiz anlarda yapmaya önem vererek onların seçimlerine göre hareket ediyoruz. Yeni bir sektörün lider markası olarak bu kategoride yarışmaktan ve kullanıcılarımızın etkileşimiyle ödüllendirilmekten gurur duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Eda Elif Özbek BtcTurk | PRO, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken aktüel piyasa verilerini anlık izlemek isteyen, Bitcoin ve kripto para işlemi yaparken ücret grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken ayrıntılı tahlillere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.