Borsa Tarafından Verilen Token Piyasa Değeri 43 Milyar Doları Aştı, Binance'in BNB Tokeni Yüzde 150 Arttı

Bitcoin'in yakın zamandaki yükselişi ile canlanan, borsa tarafından verilen tokenler dahil altcoinler son zamanlarda önemli kazançlar elde ederken, bu kripto varlıkların birçoğu tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) belirlemeye devam etti. Messari verilerine göre, 1 Şubat'ta 47 $ 'dan bir ATH'ye […] tokeninin0'den fazla artmasının ardından Binance, bu kategoride liderlik yapıyor.

Borsa Tarafından Verilen Token Piyasa Değeri 43 Milyar Doları Aştı, Binance'in BNB Tokeni Yüzde 150 Arttı

Bitcoin'in yakın zamandaki yükselişi ile canlanan, borsa tarafından verilen tokenler dahil altcoinler son zamanlarda önemli kazançlar elde ederken, bu kripto varlıkların birçoğu tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) belirlemeye devam etti. Messari verilerine göre, 1 Şubat'ta 47 $ olan token% 150'den fazla artarak 10 Şubat'ta 148 $ ATH'ye yükseldikten sonra Binance bu kategoride liderlik ediyor. Bununla birlikte, yazı yazılırken token geri çekilmişti. ve 123 dolardan işlem görüyordu. Merkezileştirilmiş Borsa Jetonları Yol Gösteriyor Bu yükselişin bir sonucu olarak, BNB jetonunun piyasa değeri, yazı yazılırken 19 milyar doların biraz üzerinde dururken, kripto varlık şu anda Messari tarafından gösterildiği gibi 6 numaraya yükseldi. io en iyi varlık sıralaması.

Ayrıca, BNB’nin yedi günlük% 116 değişimi, merkezi bir borsadaki en yüksek değişimlerden biridir. Bu arada, benzer büyüme eylemi de 10 Şubat'ta tokenı 13.95 $ 'lık yeni bir ATH'ye değinen Asya kripto platformu Huobi'de görülüyor. Ayın 6.54 $' dan başladıktan sonra, token 12.65 $ 'dan işlem görüyordu. Messari verilerinin gösterdiği gibi, HT tokeni son 30 günde% 170 büyüdü ve bu, piyasa kapitalizasyonunun 2,47 milyar dolara çıkmasıyla sonuçlandı. Kendi tokeninin% 100'den fazla büyüdüğünü görmek için Asya merkezli bir başka merkezi borsa, bir kripto para birimi türev platformu olan FTX. 1 Şubat'ta 11.16 $ 'dan işlem görmeye başlayan Messari verileri, bu borsanın tokeninin 10 Şubat'ta 22.77 $' lık yeni bir ATH belirlediğini gösteriyor. Ancak, yazının yazıldığı sırada token 21.11 $ 'dan işlem görüyordu, bu da bir piyasa değerine eşittir. yaklaşık 2 milyar dolar. Merkezi Olmayan Borsa Jetonları için Önemli 30 Günlük Büyüme Bu arada, son 30 günde% 274 artış gösteren Uniswap jetonu, 6 milyar doların biraz üzerinde piyasa değeri ile en yüksek sıradaki merkezi olmayan borsa varlığıdır. Uniswap'ın jetonu, yukarıdaki merkezileştirilmiş borsa jetonları ile aynı gün ATH'sini 22.21 $ olarak kaydetmiş olsa da,% 2.35'lik yedi günlük değer değişimi hala BNB'den çok daha düşük. Benzer şekilde, ikinci en iyi performans gösteren merkezi olmayan borsa varlığı olan suşi, 4 Şubat'ta 16,30 dolarlık ATH'ye ve yedi günlük% 5,64'lük biraz daha yüksek bir değişime sahipti. Bu arada, Messari verileri, borsa varlıklarının yedi günlük bir süre boyunca ortalama% 70 değerinde ve geçen ay% 200'ün üzerinde bir büyüme gösterdiğini gösteriyor. Yazım sırasında, 54 borsa varlığının toplam piyasa değeri 43.67 milyar dolardı.

Takas jetonlarının son performansları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.