Blockchain Firm Labs Group, Enjin'e Emlak Varlıklarını Tokenize Edin!

Yıl, çeşitli sektörlerde tokenleştirme ile ilgili bir dizi duyuru ile başladı. Bu vesileyle, bir blockchain oyun platformu Labs Group ile gayrimenkul varlıklarının fungible olmayan token'larını (NFT'ler) çıkarmak için işbirliğini duyurdu. Küresel Emlak Piyasası 228 Trilyon Dolar Değerinde Duyuruya göre, blockchain emlak şirketi […]

Blockchain Firm Labs Group, Enjin'e Emlak Varlıklarını Tokenize Edin!

Yıl, çeşitli sektörlerde tokenleştirme ile ilgili bir dizi duyuru ile başladı. Bu vesileyle, bir blockchain oyun platformu Labs Group ile gayrimenkul varlıklarının fungible token'larını (NFT'ler) yayınlamak için işbirliğini duyurdu. Küresel Emlak Piyasası 228 Trilyon Dolar Değerinde Duyuruya göre, blockchain emlak şirketi NFT'leri basmak ve yayınlamak için Enjin platformunu kullanacak.

İnsanlar, 100 $ 'dan başlayarak parçalı gayrimenkul varlıkları satın alarak gayrimenkulle ilgili yatırımlara ilk adımı atabilecekler. Küresel emlak piyasası, şimdiye kadar 228 trilyon dolar değerinde dünyanın en büyük varlık sınıfını temsil ettiğinden, Enjin, kısmi hisselerin tokenleştirilmesinin likiditesini artırmasını bekliyor. Enjin platformunda işlenen tüm belirteçler, Ethereum blok zincirinden geçecektir. Enjin ayrıca bu tür işlemleri o ağda kanalize ederek uzlaştırma dönemlerinden kaçınabileceğini açıklıyor.

Enjin'in CEO'su Maxim Blagov, blockchain oyun şirketinin emlak piyasasına olan ilgisi hakkında yorum yaptı: Gayrimenkul endüstrisi hayatta kalmamız için temel olan bir ürün sunuyor, bu yüzden pazar bu kadar istikrarlı. Gayrimenkulün tokenize edilmesi sadece bir an meselesidir. Labs ile birlikte, dünyanın en eski pazarlarından birini yıkan ilk kişilerden biri olabiliriz. Hangi Belirli Varlıklar Daraltılan Simgeleri Temsil Eder? Henüz onaylanmış mülk sahipleri, emlak grupları ve geliştiriciler NFT'leri basabilecekler. Duyuruya göre, bu tür belirteçler apartman birimlerinin, otel odalarının veya tüm binaların parçalarını temsil eder. Daha sonra, NFT'ler sahipleri tarafından Labs Security Exchange üzerinden alınıp satılabilir. Labs Group CEO'su Yuen Wong konuyla ilgili yorum yaptı: Gayrimenkul varlıklarımızı temsil edecek bir blockchain entegrasyon ortağı seçerken Enjin'in doğru seçim olduğunu biliyorduk. Ekibin, ortaklıkları ile birlikte teknoloji geliştirme konusundaki deneyimi, bizim için hiç akıllıca olmadı. Son zamanlarda, news.Bitcoin.com, İsviçre dijital varlık bankası Sygnum ve Fine Wine Capital AG'nin, tahsil edilebilir premium şarap destekli tokenleri piyasaya sürdüğünü ve yeni blok zinciri kurallarına göre ilk olanlar olduklarını bildirdi.

Gayrimenkul varlıklarını tokenize etme hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.