Bit.com’un Bitcoin Cash Opsiyonları İçin Günlük Hacmi, Lansmandan Bu Yana Her Gün İki Katına Çıktı

Ocak ayının sonunda, Matrixport iştiraki ve önde gelen türev borsası Bit.com, bitcoin nakit kalıcı takas ve opsiyonlarının tanıtımını duyurdu. Lansmanın ardından, günlük 24 saatlik hacim, o zamandan beri her gün ikiye katlanarak beklentileri aştı. Son birkaç yılda, bitcoin (BTC) ve ethereum'dan […] yararlanan bir dizi türev borsası oldu.

Bit.com’un Bitcoin Cash Opsiyonları İçin Günlük Hacmi, Lansmandan Bu Yana Her Gün İki Katına Çıktı

Ocak ayının sonunda, Matrixport iştiraki ve önde gelen türev borsası Bit.com, bitcoin cash kalıcı takas ve opsiyonlarının tanıtıldığını duyurdu. Lansmanın ardından, günlük 24 saatlik hacim, o zamandan beri her gün ikiye katlanarak beklentileri aştı. Son birkaç yılda, bitcoin (BTC) ve ethereum (ETH) vadeli işlemlerinden yararlanan bir dizi türev borsası oldu. Bunu, bu kripto varlıklarına dayanan kalıcı takas ve seçeneklerin eklenmesi izledi. Birçoğu, CME Group tarafından işletilen önde gelen türev piyasasında yaklaşan ETH tabanlı vadeli işlemlerin piyasaya sürülmesinin eterin fiyatını büyük ölçüde desteklediğini varsayıyor. Kısa süre önce Bit.com, ekibin Bitcoin Cash (BCH) tabanlı kalıcı takas ve seçenekler ekleyeceğini duyurdu.

Bit.com, bugünlerde türev piyasalarına BTC ve ETH'nin hakim olduğunu ancak BCH'nin kurumlar tarafından tanınan bir kripto varlık olduğunu belirtti. Opsiyon, bir ticaretin her iki tarafının da para kazanabileceği çok az sayıda üründen biridir - alıcıların normalde onu statik olarak yönetirken, üreticiler dinamik olarak yönetmesi sayesinde. Bu, son zamanlarda BCH Options ürünümüzde duyduğumuz şey! pic.twitter.com/z3wCwJ9Kt3 - Daniel Yan (@_D_Y_A_N) 4 Şubat 2021 Bitcoin cash da BTC tüccarlarının sayısı kadar olmasa da hemen hemen aynıdır ve son zamanlarda, günlük BCH işlemleri BTC'nin 24- saatlik işlem oranı. Dahası, ETH ve BTC işlem ücretleri arttıkça, kripto kullanıcıları, BCH ücretlerinin transfer başına bir ABD kuruşundan daha az olması gerçeğinde teselli buluyor. BCH tabanlı kalıcı takas ve opsiyonların piyasaya sürülmesinin ardından, Matrixport ve Bit.com'un COO'su Daniel Yan, bitcoin nakit opsiyonlarına olan talebin önemli olduğunu açıkladı. "Pazartesi: BCH seçeneği başlatıldı," Daniel Yan tweet attı. Salı: 24 saatlik hacim 2.000 BCH'yi kırdı Çarşamba: hacim 4.000 BCH'yi kırdı Perşembe: 8.000 BCH'yi kırdı. Cuma: 16.000 BCH, "türev borsa yöneticisi kaydetti. Bit.com'dan Daniel Yan şunları ekledi: [Bitcoin nakit hacmi] Bit.com'da her gün ikiye katlanıyor. Bu arada, Bitcoin Cash destekçileri Bit.com'da BCH opsiyonlarının hacminin her gün ikiye katlandığını duymaktan heyecan duydu. Seçenekler hacmi hakkında belirli bir konu, hafta sonu boyunca Reddit forumu r / btc'deki en önemli gönderiydi. Bir kullanıcı haberin "yükseliş" olduğunu söylerken, başka bir BCH hayranı ivmenin durmayacağını söyledi. Gitmiyor, dedi. "Yararlılık [artıyor]. Kullanıcılar [artıyor] ”diye ekledi.

Bit.com'da bitcoin nakit opsiyon hacminin her gün ikiye katlanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu konu hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.