Bitcoin’in (BTC) 1 Milyon Dolar Olma İhtimali Nedir?

Neredeyse 50 yıldır emtia piyasasında çalışan bilgili bir yatırımcı olan Peter Brandt, Bitcoin’in 1 milyon dolarlık bir seviyeye…

Bitcoin’in (BTC) 1 Milyon Dolar Olma İhtimali Nedir?

Hemen hemen 50 senedir emtia piyasasında çalışan bilgili bir yatırımcı olan Peter Brandt, Bitcoin’in 1 milyon dolarlık bir düzeye erişme ve sıfıra inme ihtimalinin eşit olduğunu düşünüyor. Bitcoin ve Peter Brandt Peter Brandt Bitcoin (BTC) ücreti konusunda görüşlerini Twitter üzerinden yaptığı son paylaşımlar ile ifade etti. Kendisinin bir Bitcoin maximalisti olmadığını ifade eden Brandt’ın gayrimenkuller dışında en büyük birikiminin Bitcoin olduğu biliniyor. Yeniden de Brandt Bitcoin’in, yatırım için kullanılan sıradan bir varlık olduğuna inanıyor. Bunlara ek olarak deneyimli yatırımcı, Bitcoin piyasası kadar heyecan verici bir başka piyasa ile karşılaşmadığını da belirtiyor.

BTC Ücret Arayışı Peter Brandt yaptığı son izahlarda, öncü kripto para biriminin 1 milyon dolar gibi çok büyük bir değere erişme ihtimali ile sıfırlanabilme ihtimalinin eşit olduğunu düşündüğünü ifade etti. Brandt konuyla alakalı olarak, “Bence Bitcoin’in 1 milyon dolara çıkma ihtimali de %50, sıfıra düşme ihtimali de %50.” ifadelerini kullanıyor. Buna ek olarak günümüzde, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ merkezli Kraken borsasının CEO’su Jesse Powell, Bitcoin‘in 1 milyon dolara erişmesinin muhtemel bir olay olduğunu ve bunun çok mantıklı olacağını söyledi. 1 Milyon Dolarlık Tahmin Takriben dört sene önce, bu tahmin öncelikle antivirüs yazılımının lideri ve kripto meraklısı John McAfee tarafından yapıldı. Bununla beraber 2020’nin başlarında, kripto baronu aniden yalnızca Bitcoin ücretini değil, BTC’yi de taş devri teknolojisi olarak adlandırdı.