Bitcoin ve Ethereum’da Boğa Hissiyatı Artıyor: BTC ve ETH Gözünü Yükseklere Dikti!

Popüler kripto yatırımcısı ve piyasa analisti Michaël van de Poppe, mevcut boğa döngüsü sırasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için fiyat tahminlerini paylaştı. Van de Poppe paylaştığı bir tweet’te, Elon Musk’ın BTC’yi onaylaması gibi öngörülemeyen piyasa faktörlerinin etkisi nedeniyle kısa vadede Bitcoin’in fiyatını tahmin etmenin zor olduğunu söyledi. Ancak deneyimli yatırımcı, Bitcoin’in yeni bir yükseliş hareketi öncesinde konsolide olmaya devam edeceğini düşündüğünü dile getirdi. Bitcoin Fiyat Beklentileri Popüler yatırımcıya göre Bitcoin fiyatı nihayetinde 300.000 doları görecek. Ancak yeni bir boğa koşusu öncesinde 40.000 dolarlık bölge test edilecek ve bu noktada güçlü bir dirençle karşılaşma olasılığı bulunuyor. Yatırımcı bu direncin kırılmasının ardından ise yeni bir boğa koşusunun başlayacağını ifade ediyor. Ethereum Fiyat Beklentisi Van de Poppe, mevcut piyasa döngüsü boyunca Ethereum fiyatında da ciddi yükselişler yaşanmasını beklediğini dile getirdi ve fiyat artışının yüzde kazançlar açısından Bitcoin‘e rakip olabileceğini düşündüğünü ifade etti. Buna ek olarak kripto stratejisti, CME Vadeli İşlemler hamlesinin  ardından ETH‘nin fiyatının yükseleceğini ifade ediyor. Ayrıca, piyasanın Bitcoin veya Ethereum döngü zirvelerine yükselmeden önce yüzde 40’lık bir düzeltmeden geçeceğini düşündüğünü de sözlerine ekledi. Van de Poppe’a göre Ethereum mevcut döngüde 10.000 dolara kadar yükselme ve sonrasında 17.500 dolar görme potansiyeline sahip. Bundan sonra 100.000 doların bile mümkün olduğunu ifade eden analist, bu yükseliş öncesinde @ gibi ciddi bir düzeltme olabileceğini belirtiyor.

Bitcoin ve Ethereum’da Boğa Hissiyatı Artıyor: BTC ve ETH Gözünü Yükseklere Dikti!

Popüler kripto yatırımcısı ve piyasa analisti Michaël van de Poppe, mevcut boğa döngüsü esnasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için ücret tahminlerini paylaştı. Van de Poppe paylaştığı bir tweet’te, Elon Musk’ın BTC’yi onaylaması gibi öngörülemeyen piyasa etmenlerinin tesiri sebebiyle kısa vadede Bitcoin’in fiyatını tahmin faktörün zor olduğunu söyledi. Ancak tecrübeli yatırımcı, Bitcoin’in yeni bir yükseliş hareketi öncesinde konsolide olmaya devam edeceğini düşündüğünü ifade etti. Bitcoin Ücret Beklentileri Popüler yatırımcıya göre Bitcoin ücreti sonunda 300.000 doları görecek. Ancak yeni bir boğa koşusu öncesinde 40.000 dolarlık bölge test2 edilecek ve bu noktada kuvvetli bir dirençle karşılaşma ihtimali bulunuyor. Yatırımcı bu direncin kırılmasının hemen peşinden ise yeni bir boğa koşusunun başlayacağını dile getiriyor.

Ethereum Ücret Arayışı Van de Poppe, mevcut piyasa döngüsü süresince Ethereum ücretinde da ciddi yükselişler yaşanmasını beklediğini ifade etti ve ücret artışının yüzde kazançlar açısından Bitcoin‘e rakip olabileceğini düşündüğünü dile getirdi. Buna ek olarak kripto stratejisti, CME Vadeli İşlemler hamlesinin  hemen peşinden ETH‘nin ücretinin yükseleceğini dile getiriyor. Ayrı olarak, piyasanın Bitcoin veya Ethereum döngü doruklarına yükselmeden önce yüzde 40’lık bir düzeltmeden geçeceğini düşündüğünü de sözlerine ilave etti. Van de Poppe’a göre Ethereum mevcut döngüde 10.000 dolara kadar yükselme ve sonrasında 17.500 dolar görme potansiyeline sahip. Bundan sonra 100.000 doların dahi olası olduğunu ifade eden analist, bu yükseliş öncesinde %40 gibi ciddi bir düzeltme olabileceğini belirtiyor.