Bitcoin Fiyat Tahminleri Artıyor: BTC 150.000 Dolara Mı Gidiyor?

Popüler bir piyasa analisti ve tanınmış bir Bitcoin boğası olan Preston Pysh, Bitcoin’in (BTC) parabolik yükselişinin bu yıl devam edeceğine inandığını açıkladı. Pysh’e göre Bitcoin ciddi bir düzeltme yaşamadan önce Temmuz ayında 150.000 doları aşacak. Hedef: 150.000 Dolar What Bitcoin Did podcast’inin yeni bir bölümünde Pysh, BTC’nin önümüzdeki birkaç ay içinde eleştirmenleri ve muhalifleri hayal kırıklığına uğratarak bu yılki yükselişini devam ettirebileceğini dile getirdi. Pysh’e göre 2021 yılında yaşanan yükseliş sadece bir başlangıç. Podcast sırasında analist, yaklaşan boğa koşusunun “destansı” olmasını beklediğini, çünkü fiyatın günümüzden Nisan ortasına kadar insanların beklediğinden çok daha fazla yükseliş göstereceğine inandığını söyledi. Pysh Bitcoin’in yaz ortasından sonbahara kadar altı haneli rakamlara ulaşacağını ve bu dönemde bazı volatil hareketlerin görüleceğini sözlerine ekledi. Bunlara ek olarak ünlü analiste göre Bitcoin’in boğa koşusu Tesla ile benzer bir grafiğe sahip. Çünkü Bitcoin’de de Tesla’da olduğu geleneksel finans uzmanları yükselişin duracağını düşünecek ve yanılacaklar. Bitcoin Fiyat Artışı TradingView’de Pysh, BTC‘nin fiyat artışının nasıl gerçekleşmesini beklediğini gösteren bir grafik yayınladı. Grafik, farklı dönemlerde dik düzeltmeler ve hızla yükselen fiyatlar olacağını gösteriyor. Grafiğe göre BTC bu yıl 100.000 doların altına gerilemeden önce 150.000 dolara kadar yükselecek. Grafiğe göre ilk yükselişin ve 50.000 doların geçilmesinin ardından Bitcoin fiyatı bir düzeltme yaşamadan önce 95.000 dolara ulaşacak. Bitcoin Boğa Tahminleri BTC yükselmeye devam ederken, son birkaç haftada boğa Bitcoin fiyat tahminleri de artıyor. Analistler lider kripto para birimi için bir sonraki direnci sağlayan 50.000 dolar ile 70.000 doları takip ettiklerini açıkladılar. Buna ek olarak Bitcoin fiyatının yıl içinde 400.000 doları görmesinin de mümkün olduğu düşünülüyor.

Bitcoin Fiyat Tahminleri Artıyor: BTC 150.000 Dolara Mı Gidiyor?

Popüler bir piyasa analisti ve bilinen bir Bitcoin boğası olan Preston Pysh, Bitcoin’in (BTC) parabolik yükselişinin bu sene devam edeceğine inandığını izah etti. Pysh’e göre Bitcoin ciddi bir düzeltme yaşamadan önce Temmuz ayında 150.000 doları aşacak. Hedef: 150.000 Dolar What Bitcoin Did podcast’inin yeni bir bölümünde Pysh, BTC’nin önümüzdeki birkaç ay içinde eleştirmenleri ve muhalifleri hayal kırıklığına uğratarak bu seneki yükselişini devam ettirebileceğini ifade etti. Pysh’e göre 2021 seneninde yaşanan yükseliş yalnızca bir başlangıç. Podcast esnasında analist, yaklaşan boğa koşusunun “destansı” olmasını beklediğini, zira ücretin günümüzden Nisan ortasına kadar insanların beklediğinden çok daha fazla yükseliş göstereceğine inandığını söyledi. Pysh Bitcoin’in yaz ortasından hazana kadar altı haneli rakamlara erişeceğini ve bu dönemde kimi volatil hareketlerin görüleceğini sözlerine ilave etti.

Bunlara ek olarak tanınmış analiste göre Bitcoin’in boğa koşusu Tesla ile benzer bir grafiğe sahip. Çünkü Bitcoin’de de Tesla’da olduğu ananesel finans uzmanları yükselişin duracağını düşünecek ve yanılacaklar. Bitcoin Ücret Artışı TradingView’de Pysh, BTC‘nin ücret artışının nasıl gerçekleşmesini beklediğini gösteren bir grafik yayınladı. Grafik, değişik dönemlerde dik düzeltmeler ve hızla yükselen fiyatlar olacağını gösteriyor. Grafiğe göre BTC bu yıl 100.000 doların altına gerilemeden önce 150.000 dolara kadar yükselecek. Grafiğe göre ilk yükselişin ve 50.000 doların geçilmesinin hemen peşinden Bitcoin fiyatı bir düzeltme yaşamadan önce 95.000 dolara erişecek. Bitcoin Boğa Tahminleri BTC yükselmeye devam ederken, son birkaç haftada boğa Bitcoin fiyat tahminleri de artıyor. Analistler öncü kripto para birimi için bir sonraki direnci sağlayan 50.000 dolar ile 70.000 doları izlediklerini izah ettiler. Buna ek olarak Bitcoin fiyatının yıl içinde 400.000 doları görmesinin de olası olduğu düşünülüyor.