Bitcoin fiyat analizi: BTC’de mümkün senaryolar

Bitcoin, salı günü 44 bin dolar seviyelerine kadar düşmesinin ardından toparlanma gösterdi ve bugün 50 bin doların üzerinde alıcı buluyor. Kripto para, kısa vadede yeni bir zirveye ulaşabilir mi? Teknik analiz, ne işaretler veriyor? Bitcoin: BTC/USDT Uzun süredir takip ettiğimiz 54000 seviyesinden sonra biraz daha yükselip sert bir satış baskısı ile düşüş yapan grafiğimizde Günlük …

Bitcoin fiyat analizi: BTC’de mümkün senaryolar

Bitcoin, salı günü 44 bin dolar düzeylerine kadar düşmesinin hemen peşinden toparlanma gösterdi ve bugün 50 bin doların üzerinde alıcı buluyor.

Kripto para, kısa vadede yeni bir doruğa erişebilir mi? Teknik çözümleme, ne işaretler veriyor?

BTC/USDT Uzun müddettir izlediğimiz 54000 düzeyinden sonra biraz daha yükselip sert bir satış baskısı ile düşüş yapan grafiğimizde Günlük Eğik Destek düzeyi ile Direnç-Destek Dönüşümü aynı bölgede. Orta vadede 42037 düzeyi kuvvetli destek düzeyi olarak izlemeli ve bu düzey kırılır, altında mum kapanışı yapar ise orta vadede düşüş trendi başlamış olur. Kısa vadede kurumsal alımlar ile tekrar yükseliş hareketini başlatan grafiğimiz için 53179 seviyesindeki güçlü direnç bölgesi çok ehemmiyetli. Şayet yeni bir doruk yapar ise 66647 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.