BCH Destekçileri, Bir Bağış Toplama ile Spor Salonu Kurdu

New Jersey'deki Atilis Spor Salonu'nun ortak sahibi televizyonda göründükten ve devletin spor salonu sahibinin banka hesabından 173 bin doların üzerinde el koyduğunu söyledikten sonra Ian Smith, Atilis Spor Salonu'nun şimdi bir kripto cüzdanı kurduğunu açıkladı. Smith, bir dizi kişinin Gofundme platformunu kullanarak bağış yapmak istemediğini açıkladı, […]

BCH Destekçileri, Bir Bağış Toplama ile Spor Salonu Kurdu

New Jersey'deki Atilis Spor Salonu'nun ortak sahibi televizyonda göründükten ve halka eyaletin spor salonu sahibinin banka hesabından 173 bin dolardan fazla el koyduğunu söyledikten sonra Ian Smith, Atilis Spor Salonu'nun şimdi bir kripto cüzdanı kurduğunu açıkladı.

Smith, bir dizi kişinin Gofundme platformunu kullanarak bağış yapmak istemediğini açıkladı, bu nedenle eşler arası elektronik nakit destekçileri, izinsiz bağış toplama uygulaması Flipstarter için bir teklif oluşturdular, böylece insanlar spor salonu sahibinin yasal çabaları için Bitcoin nakit bağışlayabilir. . Sansürsüz Para Avukatları Atilis Spor Salonu Sahiplerine Yardım Ediyor

Kısa süre önce, Bitcoinci.net, Ian Smith ve iş ortağı Frank Trumbetti'nin New Jersey'deki Atilis Spor Salonu'nda olduğunu bildirdi. Smith, geçen hafta halka New Jersey (NJ) Valisi Philip Murphy'nin spor salonu sahibinin temyiz süreci sırasında spor salonunun yasal savunma fonlarına el koyduğunu söyledi. Smith'e göre eyalet 173.613.60 dolar aldı ve Atilis Gym ortak sahibi, hikayesini anlatmak için Tucker Carlson ile Fox News'e çıktı. New Jersey eyaleti (NJ), NJ Valisi Philip Murphy ve Eyalet Sağlık Komiseri, Atilis Spor Salonu ortak sahipleri Frank Trumbetti (solda) ve Ian Smith (sağda) için iş operasyonlarını aksattı. Atilis Spor Salonu, eyalet tarafından uygulanan NJ Covid-19 kurallarına uymuyor. Örneğin, sahipler spor salonu kullanıcılarının maske takmasını zorunlu kılmaz. Bu nedenle, Atilis Spor Salonu, NJ tarafından günde 15.000 $ 'dan para cezasına çarptırıldı ve Smith kısa süre önce eyaletin 173.000 $' ı ele geçirmekle suçladı. Smith'in Tucker ile yaptığı görüşmede ikisi, spor salonu sahiplerinin kendilerini başka bir varlık ele geçirme biçiminden korumaları için kripto para birimlerini kabul etmeyi tartıştı.

Atilis Spor Salonu ortak sahibi, Tucker'a kripto para birimi hesabı oluşturmanın sık sık yapılan bir tavsiye olduğunu söyledi. Hikayenin ardından Bitcoin.com kurucusu Roger Ver, Twitter'da Atilis Spor Salonu sahibinin yasal savunma fonlarına ne olduğunu açıklayan bir video paylaştı. Ver, tweet'inde daha da açıkladı: Dünyanın sansürlenebilir bankalar ve Gofundme'dan sansürsüz eşler arası elektronik nakit paraya ve Flipstartercash'a geçme zamanı. Ayrıca Ver, "Atilis Gym Patriots Bitcoin Cash Fundraiser" adlı videoyla Flipstarter bağış toplama bağlantısını paylaştı. Flipstarter bağış toplama etkinliği, bugünün BCH döviz kurlarını kullanarak yaklaşık 42 BCH veya 20.000 $ 'dan fazla para toplamayı hedefliyor.

Yayın anında, Atilis Gym Flipstarter şimdiye kadar 24.96 BCH veya 12.000 $ 'dan biraz fazla para topladı. "İnsanlar Birbirlerine Büyük Hükümetten Daha İyi Bakıyor" Atilis Spor Salonu ortak sahibi, işletmesinin spor salonuna yardımcı olmak isteyen BCH savunucularından aldığı yardım hakkında da tweet attı. Ian Smith Pazar günü tweet attı: Bu adamlar inanılmaz. Yasadışı varlık ele geçirme olayını duydular ve Atilis Spor Salonu'nun bir kripto cüzdanı kurmasına yardım ettiler ve bizim için bir bağış toplama etkinliği başlattılar. İnsanların birbirlerine büyük hükümetten daha iyi bakabileceklerini bir kez daha gösteriyor. Atilis Gym Patriots Bitcoin Cash Fundraiser, Flipstarter platformunda düzenlendi. Başka bir tweet'te, Atilis Spor Salonu ortak sahibi, "davamıza bağış yapmak isteyen çok sayıda kişinin bankaları veya Gofundme'yi kullanmak istemediğini" söyledi. Bu yüzden @be_cashy bize kripto tabanlı bir Fundraiser kurdu. Bu adamlara büyük haykırış, ”diye ekledi Smith. Bir dizi BCH destekçisi, Atilis Gym'in Flipstarter'da bir kripto hesabı ve bir bağış toplama etkinliği ile kurulduğunu duymaktan heyecan duydu. BCH destekçisi David Bond, Twitter'da Smith'e "Paranızı bitcoin cash olarak tutarsanız, çalamazlar" diye yazdı.

“Hediye kartlarına veya Purse.io'ya harcayabilirsiniz - avukatınıza Bitcoin Cash ile ödeme yapmayı teklif edin. Bitcoin özgürlük parasıdır ”diye ekledi. Flipstarter'daki bağış yaratıcısı, bağış portalının neden ikili bir amaca hizmet ettiği için oluşturulduğunu açıklıyor. Flipstarter'daki Atilis Spor Salonu bağış toplayıcı açıklaması, “Atilis spor salonuna yapılan adaletsiz muameleyi ve devlet haydutları tarafından fonlarına el konulmasını okuduktan sonra, bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdik” diyor. "Atilis için para topluyoruz. Hesaplanamayan zorbalar tarafından ele geçirilebilecek itibari paradan ziyade, el konulamaz bitcoin parasından bahsediyoruz. " Flipstarter açıklamasında ayrıca şunlar belirtilmektedir: Bu bağış toplama etkinliğinin ikili bir amaca hizmet edeceğini umuyoruz. Birincisi, Atilis'teki anayasaya aykırı ve bilim dışı kilitlenmelere karşı duran cesur kahramanlara yardım etmek ve ikincisi kripto para birimi hakkında farkındalık yaymak. Dünyanın her yerindeki insanların bankaları bırakıp kendi paralarının kontrolünü ele geçirme zamanı geldi. Toplanan fonların% 100'ü Atilis'e bağışlanacak. Bireyler ayrıca Flipstarter'daki Atilis BCH fonuna bağışta bulunan çeşitli kişileri de görebilirler. Bir kişi, BCH savunucusu Marc De Mesel, Atilis Spor Salonu'nun davasına ve dava masraflarına muazzam bir 20.50 BCH bağışladı. Bağış yaptıktan sonra De Mesel, "Sporculara hayranım," diye yazdı. Yatırımcı, "Maskeleri reddetmek ve polise karşı çıkmak cesaretli" diye ekledi.

Atilis Spor Salonu sahibinin devletle olan sorunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bitcoin cash gibi kripto para birimlerini kabul etmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?