Altcoin’lerde bu hafta öne çıkan 4 gelişme: BNB, XRP, XLM ve TOMO

TomoChain (TOMO) – Zorro güncellemesi TomoChain ekibi, geçtiğimiz günlerde Zorro adı verilen güncellemenin tahmini olarak 22 Ocak‘ta gerçekleştirileceğini açıkladı. Güncelleme, EVM ve Solidity işlevselliği, TomoP ana ağ kod entegrasyonu ve TomoX DEX işlem ücretlerinde iyileştirmeler içerecek. Hard fork ile uygulanacak güncellemenin 30,915,660. blokta etkinleştirilmesi planlanıyor ve tüm TomoChain node’ları ve masternode’ları 22 Ocak’a kadar full …

Altcoin’lerde bu hafta öne çıkan 4 gelişme: BNB, XRP, XLM ve TOMO

TomoChain (TOMO) – Zorro aktüellemesi TomoChain ekibi, geçtiğimiz günlerde Zorro isimi verilen aktüellemenin tahmini olarak 22 Ocak‘ta gerçekleştirileceğini izah etti. Aktüelleme, EVM ve Solidity işlevselliği, TomoP ana ağ kod entegrasyonu ve TomoX DEX işlem fiyatlarında iyileştirmeler içerecek. Hard fork ile uygulanacak aktüellemenin 30,915,660. blokta etkinleştirilmesi tasarılanıyor ve tüm TomoChain node’ları ve masternode’ları 22 Ocak’a kadar full node’larını v2.3.0 sürümüne yükseltmek zorunda. Binance Coin (BNB) – Coin yakımı Malum Binance, her çeyrek dönemin bitiminin hemen peşinden takip eden ayın ikinci haftasında BNB yakımı gerçekleştiriyor. Yakılacak olan miktar, borsanın işlem hacimlerine göre değişiyor. Binance dahil olmak üzere, kripto paraların ücretlerinin ehemmiyetli ölçüde yükselmesiyle son çeyrek borsalar açısından çok iyi geçti. Binance de art arda hacim rekorları kırdı ve bu yüzden rekor miktarda BNB yakılabilir. Binance, BNB yakımıyla BNB’nin değerini desteklemeyi amaçlıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir gün önce bu dönemde gerçekleştirilecek olan BNB yakımının 48 saat içinde yapılacağını bildirdi. Dolayısıyla yarın Binance’ten bu konuda bir izah gelebilir. XRP (XRP) – Askıya alınma XRP, bu hafta birkaç ehemmiyetli platformda liste dışı edilecek veya askıya alınacak. Crypto.com, yarın TSİ 13.00‘te XRP’yi AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’liler için Crypto.com uygulamasından çıkaracak. Bununla beraber Coinbase de yarın XRP alım satımını durduracak. Coinbase, yüksek XRP işlem hacmi hasebiyle XRP için daha çok ehemmiyet taşıyor. Stellar (XLM) – Üç aylık ve senelik rapor sunumu Önde gelen kripto para projelerinden Stellar’da 20 Ocak Çarşamba günü, Stellar Geliştirme Vakfı tarafından 4. çeyrek ve 2020 senesi için değerlendirme raporu sunulacak.

Mesuliyet reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Bitcoinci.net  ve bu muhtevanın yazarı, şahsi yatırım kararlarından mesul tutulamaz.