Altcoin’ler Önümüzdeki Aylarda Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Gösterir Mi?

Piyasanın önemli isimlerinden Raoul Pal, belirli bir kripto varlık grubunun, piyasa olgunlaştıkça Bitcoin’in (BTC) büyümesini kaçınılmaz olarak geride…

Altcoin’ler Önümüzdeki Aylarda Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Gösterir Mi?

Piyasanın mühim isimlerinden Raoul Pal, belirli bir kripto varlık grubunun, pazar olgunlaştıkça Bitcoin’in (BTC) büyümesini kaçınılmaz olarak geride bırakacağını dile getiriyor. Bitcoin Geride Mi Kalacak? Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Pal, Ethereum’un (ETH) başlangıcından bu yana BTC’yi katlanarak geride bırakmayı başardığını belirtiyor. Pal, ETH’u Bitcoin’e karşı gün geçtikçe başka kripto varlıklarının değer kaybetmeyeceğini tanımlamak amacıyla bir numune olarak kullanıyor.

Pal konuyla alakalı açıklamalarında, “Başlangıcından bu yana, ETH’nin BTC’yi yüzde 250 oranında geride bıraktığını görmek büyüleyici.” sözlerini kullanıyor. Bu hal Pal’a göre başka bütün varlıkların BTC karşısında güç kaybettiği görüşünü de tesirsiz kılıyor. Eski Goldman Sachs fon yöneticisi, iştirakçilerin artmasının bir mal ya da hizmetin sayısal değerini iyileştirdiği vakit ağ etkisi elde eden varlıkların Bitcoin’e karşı sayısal değerinin artacağını dile getiriyor. Ağlardaki mühim göstergeleri üst seviyeler taşıyamayan kripto paralar Pal’a göre BTC karşısında güç kaybediyor.

Fakat aktif cüzdanlar, geliştirme ismimları ve sarfedilen uygulamalarda güçlenme yaşandıkça varlıklar Bitcoin karşısında gerçekte kaybetmiyor. Seçimler Önemli Bu noktada hangi projelerin ağ göstergeleri yönünden büyüme yaşayacağını kestirmenin basit olmadığını dile getiren Pal, bütün kripto para birimi pazarının, pazar sayısal değerinin 1,8 trilyon dolarlık sınırının mühim olduğunu ifade ediyor ve bu noktadaki kırılmanın büyük bir ismim olduğunu ifade ediyor. Pal’a göre, önümüzdeki iki-üç ay içerisinde kripto para birimlerinin toplam sayısal değeri 2 katına çıkacak. Böyle bir büyüme Bitcoin ile beraber altcoin fiyatlarına da büyük bir artış getirebilir.