1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara aktarılması önlendi

XRP platformuna yönelik içgörüler, analizler ve veriler sunan Xrplorer’ın güvenlik ve dolandırıcılık koruma birimi XRP Forensics, bugüne kadar 1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara gönderilmesinin engellendiğini açıkladı. Paylaşılan verilere göre, 27 Aralık 2020’den beri XRP Forensics tarafından sağlanan hesap adreslerine tam olarak 1.147.940 XRP aktarımının önüne geçildi. Ayrıca dolandırıcılık amacıyla kullanılan 16 hesap tespit edildi. İlginizi çekebilir …

1.15 milyon XRP’nin dolandırıcılara aktarılması önlendi

XRP platformuna yönelik iç görüler, analizler ve bilgiler yayınlayan Xrplorer’ın emniyet ve dolandırıcılık koruma birimi XRP Forensics, bugüne kadar 1,15 milyon XRP’nin dolandırıcılara gönderilmesinin engellendiğini açıkladı. Paylaşılan bilgilere göre, 27 Aralık 2020’den beri XRP Forensics doğrulusunda sağlanan hesap adreslerine tam olarak 1.147.940 XRP transferinin önüne geçildi. Hem de dolandırıcılık hedefiyle sarfedilen 16 hesap belirleme edildi.

İlginizi çekebilir | Peter Brandt: XRP fiyatı yeni zirveler görebilir Mevcut fiyatlarla sayısal değeri 1,5 milyon doları bulan bu rakam, XRPL Cluster servisiyle kurtarıldı. Bu platform, XRP Ledger üzerindeki işlemlerin tam geçmişini saklayarak kullanıcıların kötü niyetli bireylerin hesaplarını işaretlemelerine imkân veriyor. XRP Forensics’e göre bu varlık izleme politikasının büyük borsalar doğrulusunda desteklenmesi halinde çok daha etkili olunabilir. XRP’deki fiyat yükselişi ve yanında gelen ilgi kuşkusuz dolandırıcıların da iştahını kabartıyor. Pazar sayısal değeriyle en büyük dördüncü kripto para olan XRP, bugün 1,28 dolara kadar çıktı. Davadaki olumlu gelişmelerin etkisiyle kripto para, ay başından beri yüzde 130 artış gösterdi.